Po prostu skacz
0.9 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Just Jump to hardcore time-killer dla Androida, w którym znowu czeka się na piłkę, kafle i przeszkody, o których można śmiało powiedzieć o połowie projektów tych deweloperów, jednak jest coś nowego.

Przygotowałem grę w studio Ketchapp i jeśli jesteś trochę uzależniony od gier na androidzie, to prawdopodobnie już spotkałeś się z ich projektami i nie raz. W każdym razie, dzisiaj mamy kolejną nowość, która w pełni odzwierciedla kierunek tych programistów i ich umiejętności.


Rozgrywkę można nazwać typową i do pewnego stopnia coś takiego spotkaliśmy już więcej niż raz, ale nie z kulkami. Znaczenie tego jest takie, że musisz zejść tak nisko, jak to tylko możliwe, dźwigając piłkę przez różnego rodzaju przeszkody. Głównym przesłaniem jest to, że zejście jest w jakiś sposób podzielone na przęsła i nie można go przeoczyć, zwykle zejście jest na przeciwnych końcach, więc schodząc w prawo, trzeba iść w lewo, aby dostać się do zejścia, a główny problem - nie można zatrzymać, a dokładniej, po prostu nie możesz tego zrobić. Złożoność dodaje także fakt, że w niektórych miejscach nie można po prostu upaść, należy przeskoczyć na płytkę tak, aby się zepsuła, ale trudno jest koordynować takie skoki z przeszkodami, ponieważ są one losowo ułożone, ale wciąż w najbardziej niewygodnym miejsca, najczęściej. Dlatego twórcy zachowali nie tylko tradycyjną rozgrywkę, ale także typową, wysoką złożoność, która jest gdzieś na granicy dobra i zła.


Funkcje:

  • Jak zwykle projektowanie, fizyka, animacja - wszystko na wysokości
  • Wiele pułapek generowanych losowo za każdym razem
  • Całkiem wysoka złożoność, będzie fajnie!
  • W jednej grze znajdziesz kilka opcji naraz
  • Jak zwykle bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można wyłączyć za 4 USD

Wynik: Ogólnie rzecz biorąc, Just Jump nie jest nowością, ale w składzie Ketchapp będzie to kolejny projekt, który będzie gotowy zabić twój czas, nerwy i cokolwiek innego według własnego uznania.


Reklama

Pobierz Po prostu skacz 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2018-04-06 15:19
rozmiar 17.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/23 10:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |