Kathy Rain
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Kathy Rain to gra o przygodach odważnego dziennikarza, który może przypomnieć wielu brutalnym i głupim przedstawicielom tego zawodu, łatwo się wspinają, są odważni i nie martwią się o ich komfort, tak właśnie będzie grał główny bohater, którego rola jest ci przypisana.

Przygotował grę w studiu Raw Fury, z powodu której są już trzy projekty uruchomione na Androidzie i warto zauważyć, że ta gra była najtańsza ... tak, za przyjemność którą musisz zapłacić, aw tym przypadku prawie 6 $! Dla porównania, inne gry będą kosztować 2, a nawet 3 razy drożej, ale na szczęście dzisiaj już o nich nie chodzi. To prawda, że ​​już była na naszej stronie i zrobiła na nas wyjątkowo pozytywne wrażenie!


Jak już napisaliśmy, fabuła tej gry obraca się wokół przygód dziennikarza, ma na imię Cathy, która osiodłała motocykl, wzięła zeszyt i paczkę papierosów, postanowiła zbadać tragiczną, ale bardzo dziwną śmierć jej dziadka, tak to się wszystko zaczyna, a potem czeka cały świat wypełnione dialogami i różnymi gałęziami opowieści, które mogą radykalnie różnić się w zależności od tego, jaki dokonasz wyboru. Fabuła jest trudna do nazywania pozytywną, raczej przesycona ponurymi wspomnieniami, bo nasza bohaterka będzie musiała powrócić do rodzinnego miasta, a wydarzenia, których szczegóły zaczniesz ogólnie odkrywać, przerazią cię i wpędzą w prawdziwą depresję, jaka inna gra może się nią pochwalić?


Funkcje:

  • Przyjemny "pikselowy" wzór, który potrzebujesz do noir
  • Creepy fabuła, oparta na prawdziwej historii z lat 90
  • Unikalny głos w języku angielskim, zrealizowany dzięki wysiłkom Dave'a Gilberta
  • Ponad 4000 linii dialogu ... Czy lubisz czytać?
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Ponad cztery tuziny lokalizacji

Wady gry:

  • Gra jest tłumaczona na trzy języki: angielski, niemiecki i francuski, inne niestety nie.
  • Wersja próbna też nie jest, gra będzie kosztować pięć dolarów.

Rezultat: ponad tysiąc pobrań gry Kathy Rain oczywiście zebrane, ale jeśli rozszerzysz lokalizację, choć w wyniku utraty atmosfery, możesz znacznie zwiększyć tę liczbę, gra jest godna!


Reklama

Kathy Rain dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje Raw Fury na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/25 07:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |