Skok Helixa
4.4 (46)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Helix Jump została stworzona w formacie, który wielu może się już nudzić, ponieważ dosłownie każdy programista uznał za swój obowiązek zrobić coś podobnego dla androida i pokazać nam to, aby czasowi mordercy z piłkami od dawna stali się sławnymi postaciami. w tym gatunku ze studia ketchapp, jednak dzisiaj nie chodzi o nią ...

Przygotowaliśmy grę w studiu, która również spotkała się już na naszej stronie internetowej, nazywa się VOODOO i warto zauważyć, że jego park rozrywki czasowej również rośnie i rozwija się, a to jest główny warunek dobrobytu!


Rozgrywka jest dość prosta, typowa i zrozumiała, co z pewnością nie będzie najlepszym sposobem, ale takie gry są popularne, co dowodzi tego, ponieważ liczba pobrań tej gry zbliża się już do pięciu milionów, a to bardzo dobry wynik. Znaczenie tej samej rozgrywki polega na tym, że musimy obracać nieskończoną kolumnę, wzdłuż której spada kula, a proces taki oczywiście nie obywa się bez przeszkód. Cała kolumna, którą uda nam się utknąć z oryginalnymi projekcjami, które przypominają klasyczne sektory kręgów, i cały słupek może przypominać wiertło, ale chodzi o to, że te sektory przeszkadzają w kulce, więc musimy ją obrócić tak, aby piłka wpadła w swobodę przestrzeń. Jeśli piłka zyskuje dużą prędkość podczas upadku, a następnie staje przed innym sektorem, może ją zniszczyć, co jest fajne, ale jeśli piłka trafi w czerwony sektor, gra się skończy i będziemy musieli zacząć wszystko od nowa, więc zalecam ostrożność.


Funkcje:

  • Ładna grafika i świetna animacja
  • Prosta i intuicyjna kontrola, a także rozgrywka
  • Duża liczba bonusów
  • Wiele trybów gry
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, która jest wyłączona za 3 USD

Najważniejsze: jeśli do tej pory z jakiegoś niewiarygodnego powodu nie mógłbyś zabić zabójcy czasu dla swojej duszy, spróbuj gry Helix Jump, to na pewno spodoba się Tobie. Warto jednak wiedzieć, że ma ogromną liczbę konkurentów!


Reklama

Pobierz Skok Helixa 3.9.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Small bug fixes.
informacje ogólne
wersja 3.9.1 (309011)
Data umieszczenia 2021-10-06 03:21
rozmiar 49.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(46)
4.4★ 88.06%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/25 09:16
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |