Dwadzieścia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Twenty to zagadka dla androida, w której musisz przesuwać bloki z liczbami w nadziei, że zbierzesz numer 20, co nie będzie tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, nawet jeśli zdałeś już takie testy jak 2048 i wszystkie jego pochodne, ale tym trudniej jest , im lepiej, więc nie relaksuj się!
Przygotowaliśmy grę w studiu Stephena francuskiego, które w tym przypadku nie ma prawie żadnej wartości, ponieważ jest to nie tylko ich pierwszy projekt, co oznacza, że ​​po prostu nie jesteś zaznajomiony z ich inną pracą, ta gra wygląda niemal identycznie z innymi grami, mianowicie zagadkami, który w ciągu ostatnich kilku lat okazał się bardzo ważny i prawdopodobnie go zauważyliście.

Musimy jednak powrócić do rozgrywki, aby wyjaśnić, że ta gra nie będzie podobna do konkurencji i tak właśnie jest w swojej oryginalności!
Zaczyna się od tego, że na dole ekranu pojawia się wiersz z blokami, z których każdy jest zapisany jedną lub drugą cyfrą, zwykle jest to coś od jednego do dziesięciu, nie więcej. Twoim zadaniem jest łączyć te same liczby przez przeciąganie bloków, ale jeśli połączysz dwie identyczne liczby, otrzymasz tylko jedną liczbę, to oczywiście wszystko komplikuje. Kolejny problem komplikuje fakt, że faktycznie musimy grać przez jakiś czas, ponieważ na górze ekranu pojawi się skala, kiedy się skończy, pojawi się kolejna liczba postaci iz jednej strony jest dobra, ponieważ daje nowe możliwości zjednoczenia, ale z Z drugiej strony, prędzej czy później bloki mogą sięgać samego wierzchołka, a potem stracisz, gdy już będzie dużo bloków, tym razem zdecydowanie nie wystarczy, żeby wszystko zdemontować ... Przy okazji, jeśli gra na moment przeszkadza, twórcy dodano inny tryb gry, w którym możesz się zrelaksować i nigdzie się nie spieszyć;)

Funkcje:

  • Przyjemna grafika, łatwa obsługa
  • Oryginalna rozgrywka
  • Wiele funkcji, które pojawiają się podczas gry
  • Wiele trybów, odpowiednich dla każdego
  • W grze nie ma reklam, co jest zaskakujące


Wady gry:

  • Istnieje możliwość podziękowania programistom, ale nie ma to wpływu na nic, więc w rzeczywistości nie ma żadnych niedociągnięć!


Rezultat: Dwadzieścia gier spodoba się wszystkim miłośnikom łamigłówek i tym, którzy lubią pracować z liczbami, w tym samym czasie, musisz mieć dobrą reakcję i uwagę, głównym trybem gry przez jakiś czas, więc rozwijaj i spędź czas z korzyścią, pobierając tę ​​grę, tak przy okazji, bezpłatnie.


Reklama

Pobierz Dwadzieścia 1.4.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed crash at startup.
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (15)
Data umieszczenia 2019-10-20 04:57
rozmiar 15.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/26 19:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |