Little Champions
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Little Champions jest zręcznością sportową dla Androida, opartą na klasycznej grze typu golf, lub bardziej precyzyjną, w tym przypadku miniaturowym golfem, który nie wymaga dużych przestrzeni i zielonych trawników, oferując uczestnikom tylko czystą przyjemność!
Przygotowałem grę w studio Applibot, która jest wciąż jedyną grą, przynajmniej w powszechnym dostępie, a motto twórców to tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które będą znane całemu światu, co jest całkiem fajne, to tylko liczba pobrań tej konkretnej aplikacji na razie dla całego świat nie ciągnie ...

W każdym razie najważniejszą rzeczą, jaką może zaoferować ta i każda inna gra, jest rozgrywka, do której się zwracamy. Jak już powiedziałem, gra jest rodzajem analogu do mini-golfa, ale zamiast piłki, nasza główna bohaterka wystąpi tutaj, którą tak czy owak trzeba włożyć do dziury, więc trudno jest powiedzieć, dlaczego tak ją zaimplementowano. Gra jest podzielona na wiele poziomów, z których każda oferuje coś nowego i oryginalnego, więc będzie wiele przeszkód, a czasem będą bardzo dziwne, ale w jakiś sposób, oprócz trudności, istnieje wiele bonusów, które sprawiają, że to, co się dzieje znacznie bardziej różnorodny, bardziej interesujący i pomoże Ci nawet w najbardziej zdesperowanych sytuacjach. A dla tych, którzy nie mają dość, gra ma bardzo fajną grafikę i zabawną ścieżkę dźwiękową, dostosowaną do prawdziwego i pozytywnego nastroju!

Funkcje:

  • Ciekawy design i inne wizualne niuanse
  • Prosta obsługa
  • Pozytywna rozgrywka
  • Wiele poziomów


Wady gry:

  • Dzięki optymalizacji nie wszystko jest tak płynne, jak byśmy chcieli
  • Jest reklama i donat


Podsumowując: niektóre gry Little Champions mogą wydawać się dość dziwne, ale ogólnie rzecz biorąc, jeśli zignorujesz małe problemy z optymalizacją, jest to świetna alternatywa dla znudzonych klasyków!


Reklama

Pobierz Little Champions 1.3.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
■Updated contents
・Improvements on tutorial
・improvements on item usage flow
・Improvements on gameplay parameters
・Improvements on Green Field
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (107)
Data umieszczenia 2018-04-09 18:20
rozmiar 83.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/26 20:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |