Nuclear inc 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Nuclear inc 2 to symulator dla Androida, w którym zostaniesz poproszony o zostanie pracownikiem, który monitoruje stan reaktora jądrowego, co jest dość ważne, ponieważ nie tylko twoje życie, ale także życie ogromnej liczby ludzi i być może całej ludzkości!

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę o nazwie Lomakin Dmitry i, jak widać, jest to druga część gry, nawiasem mówiąc, pierwsza jest również na naszej stronie, a wyprzedała się w dość dużym nakładzie, który prawie osiągnął milion! Mamy nadzieję, że druga część będzie nie mniej popularna i pozwoli deweloperowi dalej rozwijać się w tym kierunku.


Ponieważ komponent wizualny trudno jest nazwać mocną stroną zarówno pierwszej, jak i drugiej części, możemy dojść do wniosku, że to wymaga rozgrywki, a wtedy się nie pomylisz. W najlepszych tradycjach symulatorów deweloper skrupulatnie podchodził zarówno do procesu uczenia się, jak i wielu rzeczy, które faktycznie istnieją w elektrowniach jądrowych. Będziesz musiał zacząć od małych, ucząc się, jak monitorować kluczowe wskaźniki, czego szukać i co jest najważniejsze, jednak poziom trudności od poziomu do poziomu wzrośnie, oferując ci wyeliminowanie przecieków, awarii, a nawet poradzenia sobie z obszarem odpowiedzialności, nawet jeśli w sprawie klęsk żywiołowych. I na koniec (ostatnie dwa poziomy) rzeczywiste sytuacje, które miały miejsce w Czarnobylu i w Fukushimie są modelowane ... oczywiście, wszystko jest prostsze w grze, ale staraj się zapobiegać katastrofie przynajmniej w wirtualnym świecie.


Funkcje:

  • Całkiem prosta grafika, bez "dodatkowych" elementów
  • Szczegółowa poprawa
  • Każdy poziom to coś nowego i większa złożoność
  • Istnieją podstawy fabuły, ale tutaj są bezcenne!
  • Duża liczba rzeczywistych parametrów
  • Gra jest przetłumaczona na 4 języki
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, ale my chcemy trzeciej części?

Konkluzja: jeśli z jakiegoś powodu interesujący cię będzie reaktor jądrowy i elektrownie jądrowe, gra Nuclear inc 2 będzie dobrym przykładem i doskonałym symulatorem, w ramach którego za darmo otrzymasz wiele użytecznych informacji.


Reklama

Pobierz Nuclear inc 2 20 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 20 (20)
Data umieszczenia 2019-12-24 18:42
rozmiar 33.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/29 09:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |