Jelly Copter
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Jelly Copter to gra zręcznościowa dla androida, która jest na ogół daleka od innowacji, ponieważ jest zasadniczo dwuwymiarowa, z wyjątkiem niektórych elementów, i oferuje nam typowy zawód, na przykład pokonywanie przeszkód i manewrów w terenie, z którymi każdy gracz w ten czy inny sposób już napotkany.

Ale przygotowaliśmy grę w studio Kiloo, a to chyba najbardziej interesujące, ponieważ wydali jeden z najpopularniejszych projektów wszechczasów - Subway Surfers, co oznacza, że ​​przynajmniej wiedzą, jak tworzyć gry, a nawet czuć, co dokładnie jest wymagane dla odbiorców. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, czy udało im się wejść w trend ponownie lub przed nami po prostu dobra gra.


Rozgrywka, jak już pisaliśmy, nie daje nam nic z efektem "wow", ale raczej pierwszą rzeczą, na którą zwracasz uwagę, jest znakomity akompaniament muzyczny, który, nawiasem mówiąc, szybko zaczyna się nudzić, plus, jest dosłownie zjedzony w głowę, nie wszystkim uwielbia to. Co więcej, gra przypomina rodzaj kombinacji takich hitów jak Retry i Flappy Bird, a od ptaszków jest wskazówka "retro" i sterowalności, a od samolotu wszystko inne, ale tak czy inaczej, oddzielnie i tak, a pozostałe gry są postrzegane bardziej harmonijnie. Cóż, samo w sobie, nie ma tu spisku i nie możesz szukać, ponieważ wszystko, co jest wymagane od ciebie - spróbuj latać tak daleko, jak to możliwe i nic więcej. Oczywiście taki komunikat można teraz znaleźć w prawie 90% gier na platformie mobilnej, jednak od tak wybitnego programisty oczekujesz czegoś solidniejszego.


Funkcje:

  • Perfekcyjna grafika, fizyka i animacja
  • Prosta i intuicyjna rozgrywka
  • Podstawowe zarządzanie
  • Pozytywna ścieżka dźwiękowa
  • Wiele różnych śmigłowców, które można odblokować

Wady gry:

  • Donat i reklama - to normalne, ale nadal nie jest cool
  • Ścieżka dźwiękowa jest pozytywna, ale ciągle powtarzana i denerwująca

Konkluzja: dziwne, jeśli spojrzeć na to studio, to po jednej stronie skali mamy Subway Surfers, liczba pobrań już dawno przekroczyła 500 milionów, a z drugiej jest ta gra, która od grudnia ubiegłego roku nie mogła przejść nawet na 5 tysięcy ... Dalsze wnioski można zrobić samemu.


Reklama

Pobierz Jelly Copter 1.1.1912 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- General optimization and bug fixing
informacje ogólne
wersja 1.1.1912 (18055)
Data umieszczenia 2018-04-28 13:04
rozmiar 42.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/30 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |