Snake Balls
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Snake Balls to świetna gra zręcznościowa, która lekko łamie szablony, które są podstawą większości projektów tych deweloperów, ponieważ jest to zwykła rzecz, przynajmniej w ciągu pierwszych kilku minut nie przegrasz, to nie jest złe, prawda?

Jak już informowaliśmy, przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, która najczęściej produkuje ostre projekty, które pobierają nerwy i wymagają maksymalnej koncentracji, ale tutaj mamy nieco inną sytuację, można grać bezpiecznie, nie martwiąc się, że coś się stanie, coś okropnego i musisz zacząć od nowa ... postęp czy coś innego?


Rozgrywka, cokolwiek można powiedzieć, opiera się na grze typu Zuma, co oznacza, że ​​będziesz miał armatę, która strzela kulkami, które muszą strzelać do smukłej liczby innych kul, które wąż porusza się w kierunku końca ich labiryntu i jeśli są do tego zdolne dostaniesz, stracisz, ale nie stanie się to tak szybko, zwłaszcza, że ​​nie będziesz po prostu strzelał. Twoim zadaniem jest tworzyć zestawy trzech lub więcej kulek tego samego koloru, a następnie znikają i dodają ci czasu przed utratą, i uwierz mi, może to być przez długi czas ...

Następnie warto zwrócić uwagę na dostępne w grze bonusy, ale tak się złożyło, że nie ma ich tutaj, wszystko to - kilka różnych lokalizacji, które w żaden sposób nie wpływają na sytuację, i nie ma darowizny w grze, a nie będziesz w stanie zapłacić nawet w celu wyłączenia reklamy, więc jest tu od wieków!


Funkcje:

  • Jasna, a nawet znajoma w jakiejś grze
  • Prosta obsługa
  • Doskonała fizyka, animacja i grafika
  • Wiele lokalizacji
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama i nie można jej wyłączyć.

Wynik: w tej grze Ketchapp podszedł wystarczająco daleko, porzucając niektóre z ich zasad, jednak, aby ocenić, jak dobra decyzja była jeszcze wcześnie, jak mówią - będziemy żyć, zobaczmy ... Niemniej jednak, w chwili obecnej projekt można uznać za nie najbardziej udany, zwłaszcza na tle swoich kolegów.


Reklama

Pobierz Snake Balls 1.0.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
◉ New aiming mode.
◉ Bug fixes.
◉ More balanced gameplay.
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (4)
Data umieszczenia 2018-04-06 15:02
rozmiar 29.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/31 08:41
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |