Nano Golf
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Nano Golf mówi sama za siebie, delikatnie mówiąc, że musimy grać w golfa, który z jakiegoś powodu okazał się bardzo mały, że komuś się spodoba, a innym nie, ale zważywszy na to, granie w golfa nie jest takie łatwe, więc ta gra jest bardziej niż odpowiednia.

Ale przygotowaliśmy grę w studiu Nitrome, kilka z nich jest już opublikowanych na naszej stronie, co możesz zauważyć, zwłaszcza jeśli śledzisz publikacje. Niemniej jednak, każda z ich gier zbiera dość dużo pobrań, które średnio wynoszą ponad milion i za każdym razem oferuje nam kilka interesujących rzeczy, które graniczą gdzieś pomiędzy oryginalnością a absurdem.


Jednak, w przeciwieństwie do większości projektów, nie ma elementów szaleństwa, które oczywiście są obraźliwe, ale skoro mówimy o golfie, nawet małym, to wciąż jest sport, który daleki jest od dodawania zabawy ...

Ale nazwa nie kłamie, a golf czeka na ciebie naprawdę niedużo, powiedziałbym nawet za mało, bo pole gry zajmie sporo miejsca na środku ekranu, pozostawiając dość dużo przestrzeni wokół krawędzi, które nie są zajęte nic ... dziwne podejście, szczerze mówiąc. Jeśli chodzi o resztę, wtedy wszystko jest łatwiejsze, ponieważ Twoim zadaniem jest wbicie piłki w dziurę, starając się utrzymać w wyznaczonej liczbie ruchów, ale nie zawsze będzie to łatwe, ponieważ każdy nowy poziom staje się trudniejszy, a więcej przeszkód pojawia się na polu gry. .


Funkcje:

  • Śmieszne miejsca, w których coś jest stale dodawane
  • Prosta obsługa
  • Ponad 70 poziomów, każdy unikalny na swój sposób.
  • Kilka szalonych światów
  • Ogromna liczba pułapek
  • Są nawet bitwy z bossami!

Wady gry:

  • Jest reklama i trochę darowizny

Podsumowując: gra Nano Golf to lokalne arcydzieło, które opóźnia się od pierwszej minuty i będzie trwać długo na twoim Androidzie, ponieważ będziesz wracał do gry raz za razem!


Reklama

Pobierz Nano Golf 1.0.29 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.29 (1000029)
Data umieszczenia 2018-06-25 14:18
rozmiar 19.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Nitrome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/03/31 09:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |