The Fear 2: Horror Mystery Games
4.6 (4)

The Fear 2: Horror Mystery Games

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Fear 2: Horror Mystery Games to horror dla Androida, a mówiąc dokładniej, jest to druga część, co oznacza, że ​​pierwsza okazała się całkiem udana, popychając programistów do stworzenia drugiej, która nie jest tak często.

Przygotował grę w studiu Boomerang Games, z czego wynikają tylko trzy gry, wśród których dwie z tej serii i jedna niezbyt popularna symulator taksówki, na co oczywiście nie zasługuje na szczególną uwagę. By the way, pierwsza część tej gry była w stanie zebrać ponad 5 milionów pobrań, przy zachowaniu dość wysokiej oceny, druga część zdobyła ponad 100 tysięcy w ciągu trzech tygodni, więc możliwe jest, że będzie w stanie dogonić swojego progenitora ...


Wracając do problemu współczesnych horrorów, warto zauważyć, że zarówno w grach, jak iw kinie istnieje kilka czynników, które przeszkadzają im stać się światowymi hitami. Na początek problem dotyczy samego gatunku, który nie tylko wprowadza ograniczenia wiekowe, ale także odpycha ludzi, którzy po prostu nie lubią horrorów, a takich okropności jest sporo. Potem z każdym rokiem coraz trudniej wymyślić historię, która okazuje się naprawdę przerażająca, wreszcie, z powodu niezbyt wysokiej popularności, trudno jest znaleźć budżet i wybitnych uczestników, którzy czasami dosłownie zatykają ostatni gwóźdź do trumny, ale są wyjątki.

Jednak w drugiej części deweloperów w naszym przypadku nie powiodło się, ale czy wiesz, dlaczego? Tak, ponieważ jego fabuła, grafika i ogólnie wszystko jest prawie takie samo jak pierwsze ... więc jeśli jesteś jednym z tych pięciu milionów, które grały w pierwszej części, możesz bezpiecznie zignorować kontynuację, ale jeśli pierwsza część jeszcze się nie spotkała, możesz odważnie rock drugi i grać, gra nadal nie jest najgorsza.


Funkcje:

  • Ponura grafika, ponura historia, klasyczny horror!
  • Aktorstwo głosowe, które dodaje lęku i całkiem przyzwoite
  • Ciekawa historia, która płynnie przeniosła się tutaj z ostatniej części
  • Możesz powiedzieć, że gra nie jest dotacją

Wady gry:

  • Po co kopiować pierwszą część i nazywać ją drugą - nie jest to jasne
  • Jest reklama, która za 1 euro jest z powodzeniem wyłączona

Konkluzja: poza całkowitym rozczarowaniem fabułą i generalnie pełnym kopiowaniem, gra The Fear 2: Horror Mystery Games jest dobrym przedstawicielem tego gatunku, który jest w stanie dać odprężenie twojemu systemowi nerwowemu!


Reklama

Pobierz The Fear 2: Horror Mystery Games 2.4.7 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 2.4.7 (34)
Data umieszczenia 2020-08-08 16:22
rozmiar 43.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/02 07:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |