Candleman
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Candleman jest przygodą dla androida, gdzie naszym bohaterem jest świeca, przed którą jest nietypowy wybór - tylko po to, by spalić, umrzeć w ciemności lub spróbować zmienić świat na lepsze, co jest filozoficznym pytaniem, jednak ta gra jest najlepszym sposobem, aby zapewnić, że jej określić.

Przygotował ją w studio CMGE Group Limited, która przy wsparciu niezależnych gier była w stanie rozwinąć tę grę, i należy zauważyć, że oprócz Androida, jest ona dostępna na konsolach i komputerach, więc istnieje możliwość, że już ją spotkałeś.


Tak czy inaczej, koncepcja samej gry zasługuje na uwagę przede wszystkim, co w gruncie rzeczy stawia nas w pewnym zakresie, raczej nietypowym dla tego gatunku, i pod pewnymi względami grę można nazwać platformówką, ale w rzeczywistości czekamy na dość duży świat 3D z oszałamiającym grafika.

Podstawowa idea polega na tym, że świat wokół nas jest w ciemności, a właściwie nie widzimy dokąd się udać, jednak, skoro mamy świecę pod naszą kontrolą, możemy oświetlić drogę, podpalając ją, to tylko tym bardziej, że podpalimy ją, im mniej się to stanie i jeśli zostanie nadużyte, po prostu się skończy i stracimy. Dodatkowo, na każdym poziomie musisz ukończyć zadanie - podpalić wszystkie inne zapalone świece, ale możesz sam zdecydować, jak to zrobić. Możesz spróbować zapamiętać poziomy i chodzić po ciemku, możesz oszczędzić świecę i spróbować zrobić wszystko tak szybko, jak to możliwe, a może pomyślisz o czymś innym, przekonaj się sam!


Funkcje:

  • Bardzo piękna grafika, prawie fotograficzna
  • Wyjątkowa gra cieni i innych funkcji
  • Oryginalna rozgrywka
  • Prosta obsługa
  • Doskonała mechanika i fizyka
  • Oszałamiająca ścieżka dźwiękowa, idealnie pasująca

Wady gry:

  • Gra jest płatna, nie ma wersji próbnej, a teraz będzie kosztować około 3,5 USD, ale istnieje możliwość, że jej cena wkrótce wzrośnie.

Najważniejsze: nie będziesz żałować wydawania pieniędzy na grę Candleman, więc jeśli ten format ci odpowiada, pośpiesz się, to wkrótce podniesie swoją cenę, więc deweloperzy mówią ...


Reklama

Candleman dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/02 09:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |