Gorączka Skate
4.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Skate Fever to gra zręcznościowa dla Androida, którą można przypisać do gatunku rastrów, ponieważ tutaj nie kontrolujesz prędkości swojego bohatera i nie możesz przestać, jedyne co musisz zrobić, to uniknąć kłopotów, które będą liczne, powiedziałbym nawet, że wiele.

Przygotowaliśmy grę w studiu TapMen, z którego wynika, że ​​są tylko dwie gry, ale tylko obie z nich pojawiły się całkiem niedawno, więc wciąż jesteśmy na czele przez liczbę pobrań, to po prostu nie będzie się nazywało tą liczbą wybitną, ale to na razie.


Rozgrywka w grze jest dość typowa dla zagadki, więc, tak jak w przypadku brakującej historii, zdecydowanie cię to nie zaskoczy, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to nie dostać się w nieprzyjemną sytuację, wpadając na kolejną przeszkodę. Jak nietrudno się domyślić po nazwie, musimy jeździć na deskorolce, jednak na tym się nie kończy, ponieważ istnieją inni bohaterowie, którzy wolą inne pojazdy, takie jak wrotki lub skutery, które ogólnie nie zmieniają sytuacji.

Jeśli chodzi o przeszkody, istnieje wiele przeszkód i ważne jest, aby za każdym razem, gdy rozpoczynasz grę ponownie, ich kolejność ulegnie zmianie, więc za każdym razem po raz pierwszy i nic z tym nie zrobić. Warto zauważyć, że pojedziesz najniebezpieczniejszą trasą na świecie, tutaj i olbrzymimi samochodami i dziurami w drodze, otwartymi włazami i naprawami, a nawet śmiercionośną parą, która wyrwie się z kanalizacji ... ogólnie, nie będziesz się nudzić, a jeśli możesz wytrzymaj przez co najmniej minutę - gotowe!


Funkcje:

  • Doskonały komponent wizualny - gra jest przyjemna do oglądania!
  • Prosta obsługa
  • Niekończąca się rozgrywka
  • Kilku bohaterów i kilka rodzajów transportu
  • Bez darowizny

Wady gry:

  • Jest reklama, za 1 euro można ją wyłączyć.
  • Złożoność czegoś jest poza skalą ...

Najważniejsze: gra Skate Fever może być zalecana tylko tym, którzy lubią hardcore'owych, przypadkowych graczy, nic tu nie robią i to mówi wszystko. W pozostałej części - bardzo przyjemny i obiecujący projekt.


Reklama

Pobierz Gorączka Skate 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Performance improvements
Bug Fixes
android.permission.ACCESS_COARSE_LOCATION permission
informacje ogólne
wersja 1.2 (5)
Data umieszczenia 2018-08-19 13:01
rozmiar 24.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TapMen na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/04 08:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |