Monster Ball Hell Run
0 (0)

Monster Ball Hell Run

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Monster Ball Hell Run to platformówka, w której będziesz kontrolować piłkę, jednak tutaj wszystko jest nieco bardziej skomplikowane niż właśnie napisałem. Główną cechą gry - mroczna atmosfera, która jest zarówno przerażająca, jak i fascynująca, co w końcu nagrodzi Cię niewyrażalnymi doznaniami!

Gra została przygotowana przez niezależnego programistę Josepha Lai, który stworzył już wiele gier dla Androida, ale nic podobnego jeszcze się nie wydarzyło, jest to prawdziwe arcydzieło w jego gatunku, które zdecydowanie jest warte naszej uwagi.


Fabuła gry, jak wiele z tego, co zobaczysz, okazała się raczej ponura, ponieważ sama piłka, którą będziesz kontrolować, jest duszą, a dusza przepadła, jak się okazało albo w piekle, albo w stanie zawieszenia ... W każdym razie, twórca działa z koncepcją piekła dla Dantego, która już wiele mówi i, nawiasem mówiąc, nie jest to pierwszy raz, temat jest bardzo osobliwy, ale wciąż nie jest najrzadszy.

Niemniej jednak, w naszym przypadku, dusza musi zerwać światło, a ty musisz unikać wszelkiego rodzaju przeszkód, które są bardzo liczne i wszystkie są bardzo różne, na szczęście gra jest podzielona na poziomy i będziesz mieć aż pięć żyć na każdym. Jednak złożoność gry jest bardzo przyzwoita, więc pierwsze trudności zaczną się już dosłownie doświadczać na drugim etapie ... Ale wszystko to zanika, w połączeniu z doskonałą grafiką, niesamowitą ścieżką dźwiękową i niezapomnianą atmosferą, która dosłownie każe myśleć o wieczności, naszym cele na tym świecie i jakimi ludźmi jesteśmy naprawdę ...


Funkcje:

  • Oszałamiająca atmosfera, to ta sama grafika i ścieżka dźwiękowa.
  • Prosta obsługa
  • Dość dużo poziomów
  • Wiele różnych przeszkód
  • Bez darowizny
  • Ciekawa interpretacja klasyków

Wady gry:

  • Jest reklama, ale rzadko i nie przeszkadza, abyśmy mogli powiedzieć, że tak nie jest

Wynik: biorąc pod uwagę, że gra Monster Ball Hell Run jest nadal niezależnym projektem, staje się niesamowite, że nie ma donata i można go pobrać za darmo ... szkoda, że ​​bardzo niewiele osób wie o tym jeszcze.


Reklama

Pobierz Monster Ball Hell Run 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Enjoy your adventure
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-04-06 13:00
rozmiar 38.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/05 07:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |