Intercity Truck Simulator
5 (5)

Intercity Truck Simulator

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Intercity Truck Simulator to symulator dla Androida i łatwo zgadnąć, że chodzi o ciężarówki, duże, które przewożą ładunek ... Nie jest to najciekawsza lekcja, ale szczerze mówiąc, ale jak pokazuje praktyka, jest to bardzo popularny gatunek, więc wszyscy, którzy chcieli zostać kierowcą ciężarówki - witamy.

Gra została przygotowana przez programistę, który nazywa siebie Idris Celik, z powodu którego istnieją inne gry i inne symulatory, tylko duża część z nich jest płatna, ale o tym później porozmawiamy, powiem tylko, że te gry nie są zbyt popularne w porównaniu do konkurentów, a to nie tylko.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, to wszystko jest proste i jasne - weź ciężarówkę, w której jest jakiś ładunek i jedź gdzieś, a nużące i daleko, jest to powszechny scenariusz dla wszystkich takich gier, więc pozostaje zwrócić uwagę na szczegóły, i z nimi jest o wiele bardziej interesująca ...

Ale na przykład przy takich detalach, na przykład, znajdziesz się w pięknym garażu, ale będzie kilka niezrozumiałych informacji małymi literami i cyframi, ale to są drobiazgi. Gdy nadejdzie czas, aby zapoznać się z ciężarówką, zobaczysz widok z kabiny, w którym wszystkie urządzenia są pozorowane, gdy zaczniesz ruch, zdasz sobie sprawę, że dla prędkości 100 km / h praktycznie się nie porusza, kontrola jest jasna, ale z jakiegoś powodu są dwa pedały, które pedały i pomalowane i strzałki, zamiast kierownicy ... W tym przypadku ciężarówki będą miały życie, które są wyświetlane w procentach, a następnie narysuj prawdziwe serce! A programiści są zdecydowanie zbyt leniwi, aby wypełnić świat zewnętrzny czymkolwiek, z wyjątkiem rzadkich i odległych budynków, czasami czuje się, że jesteś na jakiejś pustyni, a co jest najbardziej zabawne, pełna wersja gry jest również wypłacana!


Cechy gry (rzeczywiste dla pełnej wersji):

  • Dobra fizyka
  • Przyzwoita grafika, ale daleko jej do nowoczesności
  • Ponad 50 ciężarówek
  • Ponad 100 miast, z których każdy urządzony jest bardzo skromnie
  • Musisz naprawić ciężarówkę i napełnić ją benzyną

Wady gry:

  • W przypadku symulatora ogólnie nie ma potrzeby dbania o szczegóły
  • Pełna wersja kosztuje aż 6 dolarów ...

Konkluzja: jeśli gra Intercity Truck Simulator wydaje ci się fajna, to proszę, podziel się komentarzem, może coś nie rozumiemy?


Reklama

Pobierz Intercity Truck Simulator 1.02 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* Fixed Resolution Problems
* Fixed some bugs
* Optimised some textures for more performance
* Fixed some materials
informacje ogólne
wersja 1.02 (3)
Data umieszczenia 2018-04-06 21:17
rozmiar 52.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje idris Celik na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.98★ 99.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/07 08:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |