Pokonaj Dash
3.4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

The Beat Dash to platforma wirtualna dla androida, która jest wykonana w klasycznym stylu, z pikselami, a nawet niektórymi elementami klasycznych japońskich, czasem rozmytymi, ale jednak można je tutaj odnaleźć w oczywisty sposób. A co najważniejsze - gra oparta jest na muzyce, dzięki czemu morze pozytywnego i niezapomnianego rytmu czeka na Ciebie!

Przygotowaliśmy grę w studiu Cangames, nie ma jeszcze innych projektów, a ta, którą oglądasz przez jakiś czas, była testowana i nie tak dawno temu ujrzała światło, więc liczba jej pobrań jest wciąż dość mała, aby zrobić trochę wnioski, ale nie kończy się na ocenie samej gry i dzieleniu się nią z wami!


Rozgrywka tutaj jest typowa dla obręczy i może nawet wydawać się nudna w niektórych miejscach, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to uważnie obserwować, co dzieje się na ekranie, zauważać wrogów i walczyć z ich atakami, podczas gdy my nawet nie musimy skakać, co byłoby naprawdę nudna, jeśli nie muzyka! W tle zawsze będzie dość dynamiczna i zapalająca melodia w stylu Chiptune, ale kiedy zostaniesz zaatakowany i odepchniesz, wygenerujesz nowe dźwięki, które ostatecznie zmienią się w rytmiczną, nową melodię, która dosłownie chce ją wspierać i wspierać. , ponieważ jakikolwiek błąd prowadzi do tego, że melodia się rozpada i trzeba zacząć od nowa, zwłaszcza jeśli spędziłeś całe życie, które są rozdawane tylko dwie ... Oczywiście, gdy przejdziesz przez poziom złożoności, wzrośnie, a wrogowie, którzy kiedyś byli ptakami s lub psy zamieni się w niebezpieczne roboty ... ale melodia będzie jeszcze bardziej stroma, więc warto!


Funkcje:

  • Dziesięć rodzajów wrogów
  • Ponad sześćdziesiąt poziomów
  • Każdy poziom to nowa melodia, z których każda jest niepowtarzalna
  • Tuzin bohaterów
  • Ładna klasyczna grafika
  • Wiele bonusów i ulepszeń

Wady gry:

  • Jest reklama i donat

Podsumowując: w tej chwili gra Beat Dash jest testowaniem wersji beta, ale już wydaje się interesująca, dynamiczna i obiecująca, więc pobierz, aż tysiące innych graczy nie usłyszy o niej i pobije wszystkie rekordy;)


Reklama

Pobierz Pokonaj Dash 1.0.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
The original running rhythm game. Beat the enemies with the rhythm, over 10 kinds of enemies. Try to challenge More than 60 stages. Every stage with a new music or song, all music and songs are original. 30 heroes can be chosen. Play the brand new game now!
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (21)
Data umieszczenia 2018-04-07 11:50
rozmiar 63.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Cangames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/08 08:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |