Rower górski Xtreme
4.1 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Mountain Bike Xtreme jest pozycjonowana jako wyścig, ale to oczywiście nie jest dokładne, ponieważ nie ma tutaj rywali, nawet czas nie jest brany pod uwagę, a to, co jest brane pod uwagę to odległość, którą można pokonać i nie złamać, więc mamy zawodnika, niż wyścig, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że nie masz hamulców z nieznanego powodu ...

Przygotowaliśmy grę w studiu Pixel Joy, inne projekty, których jeszcze nie widziano, ale możemy śmiało powiedzieć, że okazało się to godne i obiecujące, powoli zyskuje popularność, ale ma wszelkie szanse na gloryfikację swoich programistów, którzy najwyraźniej próbowali!


Rozgrywka jest trudna do nazwania oryginalną, na pewno już widziałeś coś podobnego, a nawet więcej niż raz, na przykład, gra jest bardzo podobna do takich hitów jak Bike Mayhem Mountain Racing czy MTB Bike i tak dalej, ale ze strony atmosfery i designu jest bardzo podobna na takim arcydziele jak Altos Adventure! Ogólnie rzecz biorąc, to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. Ale wracając do rozgrywki, która była tu bez zbędnych trudności i głupich rzeczy, jest to całkiem proste i jasne - wybierasz rower i jedziesz na drogę, a rower i świat wokół ciebie są wykonane w formacie cieni, który znamy od dawna, ale fizyka To jest świetne, co zauważysz dość szybko, ponieważ złożoność gry była wysoka. Zwiększa złożoność i fakt, że poziomy będą generowane losowo za każdym razem, więc nie będziesz w stanie zapamiętać położenia wszystkich skomplikowanych miejsc.


Funkcje:

  • Przyjemny design i piękna fizyka
  • Poziomy są generowane proceduralnie, za każdym razem będzie coś nowego
  • Zmieniająca się pora dnia i pogoda, co zwiększa zainteresowanie
  • W grze nie ma darowizny!

Wady gry:

  • Ale bez reklam nie może zrobić, ale nie przeszkadza

Konkluzja: Przyjemna pod każdym względem, gra Mountain Bike Xtreme będzie pasować każdemu, kto kocha rowery i doskonałą fizykę, a także przyjemną atmosferę, którą gra będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej uważnych graczy.


Reklama

Pobierz Rower górski Xtreme 1.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Minor changes
informacje ogólne
wersja 1.5 (32)
Data umieszczenia 2020-07-26 02:03
rozmiar 40.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Pixel Joy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/09 07:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |