Umiro
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Umiro to zagadka dla androida, w którą przeciągają się elementy arkad, a nawet niezwykły surrealistyczny świat, w którym tkwią nasi bohaterowie, i musisz pomóc im wyjść, rozwiązać wiele trudnych zadań.

Przygotował grę w studiu DevolverDigital, którego wkład w rozwój gier na Androida nie jest doceniany, ale jest naprawdę ogromny. Głównym problemem jest to, że wszystkie ich projekty są opłacane, a niektóre są warte dużo pieniędzy, według standardów Androida, ale jakie są projekty! Dwie części Hotline Miami, to już coś! Istnieje wiele innych, które są równie interesujące i bardzo stylowe, co jest głupie, by zaprzeczyć. Nasza nowość nie ominęła ustanowionych zasad, a także okazała się płatna, ale taka jest sytuacja, gdy trzeba zapłacić za coś dobrego.


Rozgrywka jest kompetentnym połączeniem arkad i puzzli, a nikt nie spieszy się, a każdy poziom, na którym gra jest zepsuta, jest przemyślanym, małym miejscem, w którym można zbierać kryształy, a każdy poziom to unikalny projekt i fajne żetony!

Aby zebrać kryształy, musisz narysować linię, na której nasz bohater przejdzie i zebrać je wszystkie, ale tutaj będziesz musiał wziąć pod uwagę kilka funkcji naraz. Pierwszy i główny - turkusowy kryształ powinien być zawsze ostatnim, bez względu na to, co było przed nim. Na początku jest to proste, ponieważ istnieje tylko jeden taki kryształ, ale trudniej jest go kontynuować, ponieważ będzie kilka, a zatem kilka wariantów przejścia. Znacznie komplikuje proces i fakt, że w miarę jak fragment zaczyna pojawiać się wrogowie i przeszkody, tak, że narysowanie linii dla naszego bohatera będzie musiało odgadnąć moment, w którym zaczyna, obliczając najbardziej odpowiedni czas. Oczywiście im dalej - tym trudniej, będzie trzeba zaakceptować.


Funkcje:

  • Dość wysoka złożoność i waga przemyślanych poziomów
  • Oryginalny surrealistyczny projekt
  • Wielu wrogów i pułapek
  • Łatwa i intuicyjna obsługa

Wady gry:

  • Gra jest wypłacana, bez wersji próbnej, będzie kosztować trochę mniej niż cztery dolary ...

Konkluzja: łamigłówka Umiro różni się od przemyślanych poziomów, delikatnego projektu i uwagi graczy, której brakuje w niektórych darmowych grach, ale jak już zrozumiałeś, będziesz musiał za to zapłacić ...


Reklama

Umiro dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/10 08:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |