Talking Tom Camp
4.2 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Nie tak dawno temu na naszej stronie był przegląd drugiej części tropikalnych przygód Toma na aquabikach i pojawił się pomysł, że Tom jest zaangażowany w różne gatunki, z wyjątkiem być może strategii i tu była strategia! Ponieważ gra Talking Tom Camp jest dokładnie tą strategią, która otrzymała alternatywną nazwę "Bitwa pod wodą", ponieważ tutaj musisz podnieść pistolety na wodę i rozpocząć swoistą bitwę!

Przygotowaliśmy grę jeszcze w studiu Outfit7, który mocno trzyma się tej serii, mimo spadającej popularności, ta gra z łatwością może przekroczyć próg 5 milionów pobrań, co jest całkiem niezłe, ale nie tak fajne jak w poprzednich projektach ...


Logiczne jest założenie, że w tej sytuacji koty będą uczestnikami strategii, ponieważ wciąż o nich mówią, ale Tom nie będzie tam, w wyraźnej formie, on oczywiście udzieli użytecznych porad, przypomni papierowy klip z programu Word, ale ogólnie , po prostu poradzisz sobie z kotami, które włamały się do drużyn i teraz atakują się nawzajem. Ktoś będzie uzbrojony w armatki wodne, a ktoś będzie wspinał się po wieżach i będzie się bronił, rzucając piłkami wody, co ogólnie przypomina klasyczne obliczenia gatunku Tower Defense, ale jako gra dla dzieci, potem bez przemocy, zwykłej i bezpiecznej woda! Mam nadzieję, że żaden z graczy nie pomyśli o rzucaniu bomb z dachów domów w swoim mieście ... Przy okazji, kolejna gra bardzo przypomina złą sławę Clash of Clans i podobne gry, naprawdę nie ma ucieczki, więc przywyknijcie do niej;)


Funkcje:

  • Zbuduj swój obóz i zajmuj się jego obroną
  • Zaplanuj swoje ataki i wycofaj się
  • Wiele broni i innego sprzętu
  • Pomóż swojemu poziomowi rozświetlić ranking
  • Wypełnij online z innymi graczami

Wady gry:

  • Niestety istnieje wiele reklam
  • Bez Internetu gra nie działa, jednocześnie widzi go z jakiegoś powodu nie zawsze
  • Solidna dotacja

Wynik: gra Talking Tom Camp jest w zasadzie tym, czego można oczekiwać od podobnego programisty - wszystko jest sprawnie, pięknie, bogato i wypełnione reklamą, zakupami i innymi podobnymi żetonami ...


Reklama

Pobierz Talking Tom Camp 1.8.16 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.8.16 (34)
Data umieszczenia 2020-07-21 13:58
rozmiar 82.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.2★ 84%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/12 07:27
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |