Droga Bendy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bendy Road to typowa gra zręcznościowa dla twojego androida, w której znowu musimy kontrolować piłkę ... Ale tym razem gra nieco różni się od zwykłego formatu tym, że piłka powinna nie tylko unikać przeszkód, ale także skakać!

Jak już pisaliśmy wcześniej, przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, która uwielbia ten format i od dawna go promuje, ustanawiając nowy format, zarówno jakość, jak i złożoność, co jest bardzo ważne dla każdego gatunku. Co nie jest mniej ważne, są nadal przechowywane w grach bez zakupów wewnętrznych


Rozgrywka w grze Bendy Road jest trudna do nazwania oryginalną, szczególnie jeśli znasz twórczość tego studia, a biorąc pod uwagę ogromną liczbę wydanych przez niego gier i jak często pojawiają się one na naszej stronie, najprawdopodobniej od dawna są znane. Niemniej jednak można powiedzieć, że twórcy zaoszczędzili trochę tutaj, przynajmniej dlatego, że mamy dużo bieli na tle, wszystko jest po prostu białe ... żadnych ponurych "miejskich" krajobrazów, czy coś w tym stylu, tylko białe płótno ...

Jednakże, fizyka, dynamika i złożoność, będziemy się spodziewali, mianowicie, doskonała i wysoka, ponieważ dzięki tym parametrom ci programiści stali się sławni. Ale w rzeczywistości musimy próbować trzymać się tak długo, jak to możliwe, niektóre przeszkody przeskakują, niektóre chodzą ... same w sobie, musimy włączyć tryb Hardcore;)


Funkcje:

  • Dynamika i znowu dynamika, gdzie bez niej?
  • Fizyka i animacja od dawna są znajome i piękne
  • Wysoka złożoność, która nie zapewni ci odpoczynku
  • Nagrody za codzienną obecność
  • Duży wybór piłek, które można odblokować

Wady gry:

  • Jest reklama, ale możesz ją wyłączyć
  • Pączek też jest, ale wciąż możesz i bez niego, i to jest łatwe!

Bendy Road classic jest odpowiedni dla tych, którzy już osiągnęli znaczące wyniki w innych projektach studyjnych i podobało im się to, jest to Twoja następna szansa, nawet jeśli nie zdarzyło się to ostatnim razem, wtedy oceny nie są zbyt zatłoczone;)


Reklama

Pobierz Droga Bendy 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (9)
Data umieszczenia 2018-04-11 19:32
rozmiar 35.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/12 09:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |