2048
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra 2048 to klasyczna łamigłówka, która pojawiła się nie tak dawno temu, stając się swego rodzaju standardem w swoim gatunku, co ostatecznie doprowadziło do pojawienia się ogromnej liczby innych podobnych gier z jasną rozgrywką i dość prostym projektem, prostą kontrolą i mnóstwem innych zalet, z którymi gatunek po prostu nie mogłem tego zarządzać!

Ta odmiana gry została przygotowana w studio R. Apps, większość projektów jest niezwykle przydatna, tutaj masz kalkulator i latarkę oraz wiele innych rzeczy, bez których trudno wyobrazić sobie nowoczesny telefon. Ale mają tylko dwie gry, tę i grę Balls, nie mniej proste w zrozumieniu, ale działające jako arcade, wszystkie w tym samym klasycznym formacie.


Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest powód, dla którego zdecydowaliśmy się podnieść tę grę, podkreślając dla niej cały artykuł, ponieważ na pierwszy rzut oka nie jest to warte, nie dlatego, że jest złe, ale dlatego, że nie ma w tym nic niezwykłego. Wszyscy już widzieliście gry oparte na mechanice 2048, ale oferują one całkiem interesującą rozgrywkę z wieloma interesującymi żetonami, ale nic nie jest i nie jest to planowane ... Niemniej jednak, jest to jedna z najpiękniejszych gier 2048, które widzieliśmy w każdym razie wśród jego klasycznych przedstawicieli. Właściwa kombinacja kolorów, piękna ramka i nic zbędnego - w rzeczywistości tego potrzebujesz i tutaj zrozumiesz to wizualnie. Dodatkowo jest gra i jeszcze jeden żeton, kiedy w końcu możesz zdobyć numer 2048, gra się nie kończy, sugerując, że próbujesz kontynuować i może zrobić coś fajniejszego! Stół z nagraniami tutaj jest czymś więcej niż niektórymi przedstawicielami gatunku. Nie było jednak drobnego problemu - reklamy. To nie tylko tam, jest w formie małego banera, który zawsze będzie wisiał u dołu ekranu i zepsuł wszystkie wysiłki projektantów ... Nawiasem mówiąc, niestety nie można go usunąć.


Funkcje:

  • Znany z milionów gier, które pozostały klasyczne
  • Bardzo piękny design
  • Brak zakupów w aplikacji, nie ma nic do kupienia!
  • Dostępnych jest kilka trybów gry

Wady gry:

  • Jest reklama, której się nie pozbywamy

Najważniejsze: jeśli od dawna chciałeś zagrać w grę 2048, ale nie mógłbyś wybrać niczego spośród kilkudziesięciu identycznych projektów, możesz spróbować tego, w każdym razie, jest bardzo piękna!


Reklama

Pobierz 2048 2.3.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
* This update brings full support for 35 new languages! ???
* UI improvements
informacje ogólne
wersja 2.3.0 (160023000)
Data umieszczenia 2020-11-05 14:34
rozmiar 5.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje R. Apps na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/15 07:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |