Newton - Gravity Puzzle
0 (0)

Newton - Gravity Puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Newton - Gravity Puzzle to gra zręcznościowa dla twojego androida, w której spotkasz brutalną i bezwzględną rzeczywistość, a mówiąc dokładniej, z siłą grawitacji, która była, jest i będzie, bez względu na to, jak się z tym czujesz i jak to jest reprezentujesz. Imię, które zawiera tak dużą nazwę jak "Newton", również tutaj, nie tylko tak, jak rozumiesz;)

Przygotowano grę w studiu pod nie mniej znaną nazwą Binary Game Studio, tutaj warto zauważyć, że jest to ich druga gra, więc można bezpiecznie nazwać je początkującymi w tym gatunku, jednak radzą sobie bardzo dobrze.


Rozgrywka do gry okazała się nieco kosmiczna, ale raczej ze względu na design, który odbywa się głównie w czarnych barwach, z białymi wstawkami, które są wzorami, naszą piłką, do której będziemy podążać i przeszkodami. Inne kolory, których tu nie znajdziesz, ale generalnie nie są wymagane, wszystkie raczej skromnie, ale skutecznie, co jest teraz bardzo doceniane przez wielu graczy.

Jak już napisaliśmy, będziemy musieli się nad tym zastanowić, ale najważniejszą rzeczą jest zręczność, ponieważ to fizyka kontroluje to, co się dzieje, i od ciebie będzie trzeba tylko obrócić istniejącą strukturę tak, aby piłka dostała się do dziury, unikając przeszkód, które będą ładne dużo i na każdym poziomie coraz więcej. Oczywiście, fizyka jest tutaj piękna, co jest główną trudnością w tym, co się dzieje, ale przyjemnością jest nią zarządzać, więc polecam ją wypróbować!


Funkcje:

  • Całkiem ładny design, nawet pomimo niewielkiej liczby kolorów
  • Sześć poziomów
  • Lokalizacja dostępna w 11 językach
  • Niesamowite i za każdym razem różne mechanizmy
  • Cudowna fizyka, w której opiera się nasza rodzima grawitacja
  • Statystyki z liderami i innymi tabelami
  • Brak dodatkowych zakupów w aplikacji.

Wady gry:

  • W grze jest reklama ... o jej wyłączeniu, gdy jest cicho.

Konkluzja: Newton - Gravity Puzzle to świetny morderca czasu, który łączy w sobie odrobinę łamigłówki i dużo arkad, a także ma nowoczesny design i wspaniały model fizyczny, możesz pobrać grę za darmo, więc na co czekasz?


Reklama

Pobierz Newton - Gravity Puzzle 1.0.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fix
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (4)
Data umieszczenia 2018-04-16 18:51
rozmiar 26.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/17 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |