Czas wyścigu
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Race Time to wyścig dla androida, w którym będziesz prowadził pojazdy dziwnego rodzaju, jednocześnie będziesz mógł nimi zarządzać tylko częściowo, podczas gdy gra obejmuje bitwy online z innymi graczami, ale także nie aż tak wielu wyobraża sobie reprezentują ...

Przygotowano grę w studio PeopleFun, której najprawdopodobniej nie znasz, wszystkie jej poprzednie gry przypominają quizy i tak naprawdę nie pasują do tego, co wydali tym razem!


Rozgrywka do gry jest dość prosta, ale ma kilka niuansów, które musisz wziąć pod uwagę, a dla kogoś mogą stać się bardzo ważne. Zacznijmy od prostego, mianowicie projektu, w którym gra jest bardzo prosta, a nawet powiedziałbym skromną, minimalną grafikę, minimum szczegółów, ale to pozwoliło deweloperom osiągnąć dobrą animację, bez której zdecydowanie nie może być. Drugi punkt to mechanika tego, co się dzieje, co oznacza, że ​​nie możesz sterować swoim pojazdem, ale możesz dostosować jego prędkość. Wszystkie tory składają się z trzech pasów, podczas gdy "samochód" wybiera, który pas ruchu mija, ale tutaj są pewne prawa fizyki, w szczególności siła odśrodkowa, więc jeśli okaże się, że lecisz w zakręcie na wewnętrznej linii, wtedy prędkość nie może zostać zmniejszona, ale jeśli na zewnątrz, będziesz musiał to zrobić, bo inaczej uderzysz na krawędź drogi, która znacznie zmniejszy prędkość i nie będziesz już w stanie ustawić rekordu.

Nie mniej ważna jest konkurencja, w której faktycznie bierzesz udział, ale nie musisz ścigać się z prawdziwymi rywalami, ale z ich duchami, które zostały nagrane wcześniej, a teraz twoim zadaniem jest jechać szybciej i mieć nadzieję, że twój duch będzie już o coś pytał coś gorącego;)


Funkcje:

  • Prosty, a jednocześnie nietypowy design
  • Grafika, zaostrzona do animacji i dużo FPS
  • Niezwykła rozgrywka, tego jeszcze nie poznaliśmy
  • Wszyscy twoi przeciwnicy są prawdziwymi graczami, nawet jeśli nie są obecni osobiście
  • Duży wybór elementów, które można uznać za samochody
  • W grze nie ma reklam

Wady gry:

  • Zwykle jest odwrotnie, ale nie ma reklam, ale są zakupy w aplikacji ...

Rezultat: gra Race Time to wyścig dla tych, którzy patrzą na harmonogram na ostatnim miejscu, ponieważ podekscytowanie i inne żetony konkurencji są z pewnością obecne, to z ich powodu gra i zdobywa popularność;)


Reklama

Pobierz Czas wyścigu 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Enhancements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (348)
Data umieszczenia 2018-05-15 18:49
rozmiar 31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje PeopleFun na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/18 07:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |