Cannibal Bunnies 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Cannibal Bunnies 2 to oczywista kontynuacja, która rozwija się z powodu niewytłumaczalnej roli rozumu jako strategii ... W rzeczywistości jest to całkiem przystojna platformówka, w której musisz unikać wielu pułapek i przeszkód, a zatem trochę pomyśleć, więc nie bez elementów układanki ...

Przygotowałam grę w studiu Creative Drops, której profil w Google Play nie ma innych gier ... Przeprowadziliśmy małe śledztwo i udało nam się znaleźć pierwszą część, która nie została wydana dla androde, a ocena była całkiem przeciętna, plus, możesz ją zdobyć tylko za 2 dolary, co oznacza, że ​​miał sporo pobrań, co jest dość logiczne. Wiele lat później twórcy postanowili uruchomić drugą część, którą można pobrać za darmo, jednocześnie zmieniła się radykalnie, w odniesieniu do komponentu wizualnego - wyraźnie na lepsze.


Ponadto - więcej, ponieważ gra zaskakuje na każdym kroku i nie jest tak w przypadku, gdy niespodzianka rozrasta się w zachwyt, a wręcz przeciwnie ... Zacznijmy od najprostszych, mianowicie oczekiwań gry. Właśnie przeczytałeś imię! Króliki kanibali! Na co czeka normalna osoba? Oczywiście, akcja, mięso, potwory i inne chipy noirnye, które przyciągają naszą chorą wyobraźnię. W rzeczywistości dostajemy ślicznego różowego królika, który porusza się w kierunku uroczego domku i kontroluje duże kwiaty chamomiles ... Tak, potwory na pewno tam będą, ale nie od razu i są statyczne, są tylko kolejną przeszkodą. Ogólnie można to pogodzić i żyć dalej, jednak gra została odkryta i kolejny żart, który naprawdę przeszkadza. Problem polega na tym, że nie kontrolujesz królika, kontrolujesz otaczający go świat, już to zauważyliśmy, ale królik jest tak powolny, że tak długo, jak dociera do następnego trudnego miejsca, w którym coś jest potrzebne, możesz zasnąć, Herbata, albo zrób coś innego ... Tak, na wysokich poziomach może tak być, więc masz więcej czasu na myślenie, jednak przygnębia i bardzo mocno!


Funkcje:

  • Doskonała grafika z dobrym FPS
  • 45 poziomów
  • Prosta obsługa
  • Dość wysoka złożoność
  • Brak zakupów w aplikacji

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Bez dynamiki, wręcz przeciwnie, rozgrywka jest niesamowicie powolna
  • To co się dzieje bardzo słabo odpowiada nazwie ...

Podsumowując: w grze Cannibal Bunnies 2 można robić coś zabawnego, nieprzyjemnego i dynamicznego, ale twórcy czuli, że to zrobi ... A jak myślisz?


Reklama

Pobierz Cannibal Bunnies 2 1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New release
informacje ogólne
wersja 1 (1)
Data umieszczenia 2018-04-17 19:22
rozmiar 93.52 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/18 09:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |