Powracający 77
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Returner 77 to zagadka dla Androida, w którym masz bardzo ważną rolę - uratować ludzkość przed zagładą. Temat jest bardzo popularny, więc ciekawie jest zobaczyć, jak to się dzieje, ale natychmiast staje się jasne, że zrobili to bardzo skutecznie, pięknie i czarująco.

Przygotowałam grę w studiu o niezwykłej nazwie Fantastyczna, tak, dla której ten projekt był pierwszy na androidzie, po prostu od razu zapłacili, a kwota jest całkiem przyzwoita i wynosi 6 $ ... prawda jednego spojrzenia na grę wystarczy, aby zrozumieć, gra jest warta swojej ceny.


Podstawą, na której opiera się gra, jest boisko, z którego trudno oderwać wzroku. Idea jest taka, że ​​cały świat, w którym zostaniesz wykonany w 3D, a co się dzieje, realizowany jest z widokiem pierwszoosobowym, co zapewnia całkowite zanurzenie. Warto spojrzeć na kosmiczne krajobrazy niewypowiedzianego piękna i natychmiast staje się jasne, że twórcy wykonali świetną robotę. Wspaniałym dodatkiem będzie oszałamiająca ścieżka dźwiękowa, która dopełnia całości obrazu i sprawia, że ​​jest kompletny, kompletny i niezapomniany. Nie są zbyteczną stalą i wkładkami, które przypominają wideo, ale są w całości tworzone na podstawie grafiki i przypominają najlepszym przedstawicielom konsol.

Fabuła gry opowiada historię z niedalekiej przyszłości, kiedy inwazja obcych rozpoczęła się na naszej rodzimej planecie, z którą ludzkość oczywiście nie może sobie poradzić. Twój bohater jest jednym z 77 agentów odpowiedzialnych za dostarczenie do kraju określonego ładunku, którym jest kilka tysięcy zamrożonych osób, które kiedyś zostały wybrane do odrodzenia cywilizacji, właśnie na taki przypadek. Czy warto powiedzieć, że wcale nie będzie to łatwe?


Funkcje:

  • Unikalny design, wyjątkowe zadania!
  • Oszałamiająca grafika i design
  • Ścieżka dźwiękowa, która dynamicznie się zmieni
  • Płacisz raz, nie będziesz zawracać sobie głowy reklamą lub innymi zakupami w aplikacji
  • Twórcy obiecują kontynuować, więc ta historia zajmie ci dużo czasu ...
  • Każda aktualizacja gry doda więcej funkcji

Wady gry:

  • Wersja próbna nie jest, musisz zapłacić
  • Niektórzy gracze narzekają, że gra rozgrzewa urządzenie, co nie jest zaskakujące, z taką grafiką ...

Rezultat: gra Returner 77 to nie tylko piękna, ale płatna zagadka, to ciekawa historia, która wyraźnie zasługuje na planowaną kontynuację.


Reklama

Powracający 77 dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/19 08:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |