Let's Worm
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Let's Worm jest raczej hardcorową grą arkadową, której historia jest zbudowana zgodnie z klasycznym schematem, przypominającym większość platformówek z ubiegłych lat, kiedy ktoś ukochany protagonista został porwany, a naszym zadaniem jest pomóc mu go odzyskać, pokonując trudną i długą drogę do sukcesu. W naszym przypadku naszym bohaterem jest dżdżownica, a jego dziewczyna została porwana przez złego mola, a po nim pójdziemy.

Przygotowałem grę w studio Stegobubbles, dla której podobno jest to pierwsza gra na Androida, tak że liczba pobrań jest bardzo mała, ale wszystko może się zmienić w każdej chwili, co również zależy od nas.


Rozgrywka jest realizowana w klasycznym stylu z dużymi pikselami, więc czekasz na całkiem proste kształty, wtedy należy zauważyć, że nasz bohater sam wygląda jak robak, w dosłownym tego słowa znaczeniu! Jest to taki różowy pasek kilku pikseli, który w rzeczywistości nie może skakać, może tylko pełznąć naprzód, powoli, ale pewnie, ponieważ każdy krok będzie kontrolowany przez nas.

Na szczęście gra jest podzielona na poziomy, aby wygodnie było nam rejestrować nasz postęp, i biorąc pod uwagę, że od poziomu do poziomu złożoność będzie rosnąć, to przechodzenie przez kolejne poziomy będzie coraz trudniejsze, więc niech ich nie stosunkowo mała liczba , zajmie ci to cały czas przez długi czas, w wyniku czego będziesz miał pełną historię i zdaną grę, co jest rzadką przyjemnością w naszych czasach, prawda?


Funkcje:

  • Gra jest bardzo skomplikowana, jednak programiści zapewniają, że ich tester może ją przekazać
  • Jeśli możesz go przekazać, to na końcu znajdziesz interesującą kreskówkę
  • Ze względu na dużą złożoność gry można bezpiecznie nazwać długo
  • Prosta obsługa
  • Klasyczny design

Wady gry:

  • W grze są reklamy i kilka zakupów

Konkluzja: Let's Worm z tej małej publiczności projektów, które nie boją się zawiłości i oczekują tego samego od graczy, którzy wezmą udział w trudnej sytuacji, która może być jedną z najtrudniejszych w Google Play ...


Reklama

Pobierz Let's Worm 1.2.9 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.9 (9)
Data umieszczenia 2020-05-23 22:10
rozmiar 50.72 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/25 07:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |