Linie i Hexa
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Lines i Hexa to oryginalna łamigłówka dla androde, w której malujesz sześciokąty, ale jak sama nazwa wskazuje, jest to rodzaj fuzji, którą twórcy wymyślili w oparciu o gry o liniach i heksach, z którymi wielu fanów klasyki może być zaznajomionych.

Przygotowano grę w studio Spearmint Games, w której portfolio oprócz tej gry znajdują się jeszcze dwie łamigłówki, w jednej z nich programiści wykonali słowne szachy, które są również realizowane na podstawie sześciokątnego pola, drugie jest nieco prostsze, chodzi o kości, jednak oba są wystarczająco oryginalne i niezasłużenie pozbawione uwaga. Mamy nadzieję, że nawet przy nowym biznesie, studio pójdzie lepiej.


Rozgrywka była bardzo oryginalna, podobnie jak klasyczna gra w tym punkcie, którą wielu praktykowało w szkole lub na studiach na papierze w klatce. W każdym razie, na początku gry otrzymujemy absolutnie niepomalowany zestaw sześciokątów, które należy pomalować. Możesz malować je za pomocą linii, z których każda reprezentuje dowolną twarz dowolnego wybranego sześciokąta, ale pod warunkiem, że nie jest zajęte. Trzeba iść po kolei, umieszczając linie koloru na twarzach, kiedy większość twarzy, a mianowicie cztery, są pokolorowane liniami twojego koloru, wtedy cały sześciokąt staje się twoim kolorem. W rezultacie, kto więcej niż sześciokąty zapełni, wygrał! Możesz grać zarówno przeciwko komputerowi, jak i przeciwko prawdziwym rywalom, tylko musisz wziąć pod uwagę jeden niuans, będziesz musiał grać na jednym urządzeniu, niestety nie będzie można walczyć z innymi graczami w sieci.


Funkcje:

  • Ciekawa i pozytywna rozgrywka
  • Istnieją trzy poziomy złożoności
  • Ponad dwadzieścia unikalnych lokalizacji
  • Kilka opcji projektowych (ciemne i jasne)
  • Gra nie potrzebuje internetu
  • Doskonała optymalizacja dla dowolnego rozmiaru ekranu


Wady gry:

  • Jest reklama, możesz wyłączyć za dwa dolary lub wyłączyć Internet na swoim urządzeniu.
  • Jest zdecydowanie za mało trybu sieciowego ...

Konkluzja: Linie i Hexa to nie tylko świetna gra logiczna, ale także doskonała okazja, aby spędzić owocny czas ze znajomymi, po rozciągnięciu mózgu i otrzymaniu wielu pozytywnych emocji.


Reklama

Pobierz Linie i Hexa 1.71 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.71 (171)
Data umieszczenia 2019-07-15 23:56
rozmiar 5.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/26 07:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |