Mr Gun
4.5 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Mr Gun to świeży zabójca czasu, w którym musimy brać udział w niekończącej się strzelaninie, więc jeśli lubisz strzelać, to jest twoje ujście!

Przygotowaliśmy grę w studiu Ketchapp, co oznacza, że ​​czekamy na oryginalność i doskonałe wskaźniki techniczne, co jest bardzo ważne, jeśli chcesz strzelać dokładnie i często! By the way, w tej grze programiści odeszli od zwykłego schematu, który zakłada nieskończoność, więc jest całkiem możliwe, że ktoś będzie mógł przejść tę grę!


Rozgrywka jest zrozumiała nieco bardziej niż całkowicie - dostajemy warunkowo narysowanego małego człowieka, który składa się z dwóch prostokątów w różnych kolorach i pistoletu, który jest jedyną rzeczą, która jest normalnie narysowana, ponieważ zarówno lokalizacja, jak i przeciwnicy będą kwadratowe, jednak to nie przeszkadza. Sama lokalizacja jest również wykonywana prymitywnie, jest to zestaw schodów, z których każdy prowadzi do pewnego zakresu, w którym trzeba wykonać zdjęcie, a sama gra jest podzielona na poziomy, z których każdy zawiera coraz więcej przęseł. Firefight jest realizowany w formacie pojedynku, ale zawsze będziesz miał przewagę - strzelasz pierwszy, jednak jeśli kiedykolwiek spudłujesz, poziom będzie musiał zacząć od nowa.

Samo strzelanie jest realizowane w prosty sposób, gdy twoja postać wspina się na lot, wtedy wróg leci wyżej w lotniku, w tym momencie wzrok zaczyna się podnosić i musisz nacisnąć ekran w odpowiednim momencie, aby strzelić i dostać się do przeciwnika. Nieodebrane - wróg będzie strzelał, pamiętaj tylko, że nie pozwoli sobie tak dokładnie. W grze są bossowie, ale oni też wyglądają, ale po każdym trafieniu biegną do wyższego lotu, a ty ścigasz ich, strzelając, dopóki nie skończysz.

Przy okazji, możesz zmienić broń, płacąc monetami, które wypadają z pokonanych przeciwników, a jeśli chcesz otrzymać dwa razy więcej - celuj w głowę!


Funkcje:

  • Bardzo skromny, ale funkcjonalny design
  • Prosta i przejrzysta rozgrywka podzielona na poziomy
  • Świetna animacja
  • Duży wybór broni

Wady gry:

  • Nie ma reklamy, aby odłączyć to kosztuje aż 7 USD, stawki rosną!

Podsumowując: Mr Gun jest świetnym zabójcą czasu, który jest przede wszystkim przeznaczony dla graczy z dobrą reakcją, więc, widzisz, czy będziesz w stanie wziąć go wystarczająco daleko?


Reklama

Pobierz Mr Gun 1.5.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.8 (22)
Data umieszczenia 2020-12-01 13:33
rozmiar 44.16 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/04/29 09:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |