Wyspa Tiki Kart
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Tiki Kart Island jest logiczną kontynuacją wczesnego projektu, który pojawił się już na naszej stronie o nazwie Tiki Kart 3D, która była w stanie zebrać przyzwoitą liczbę pobrań, czyli ponad 10 milionów, więc pojawienie się sequela było tylko kwestią czasu. Przygotujcie się więc na kolejne wyścigi na piaskach i ryk waszych buggy!

Przygotowała grę w tym samym studiu, co ostatnia część, nazywała się Arb Studios LLC i tak naprawdę ta seria gier wyścigowych jest ich ulubioną, tworząc główną popularność.


Rozgrywka w grze to zestaw torów, na których uzyskasz pełną kontrolę nad pojazdem, będziesz musiał sterować, wchodzić w zakręty i starać się nie ruszać ze szlaków, które w większości są położone w skalistym terenie, który jest dość wysoko nad poziomem morza. Tak jak poprzednio, styl gry jest przywiązany do tubylców, więc nie zdziw się, jeśli spotkasz drewniane mostki lub totemy z zawiasami, jednak wygląda to całkiem interesująco. Trochę frustrującej grafiki, która nie tyle się zmieniła od ostatniej części (i została wydana w 2012 roku), jak i fizyki, którą twórcy postanowili pozostawić w całości zręcznościowo, bez odrobiny realizmu i innych żetonów, jednak gra z łatwością rekompensuje to dynamiczną rozgrywką .


Funkcje:

  • Dwa tryby gry - kampania i arena
  • Kampania zawiera ponad 60 poziomów
  • Na arenie czekasz na prawdziwych przeciwników
  • Istnieje edytor śledzenia, dzięki któremu możesz tworzyć własne
  • Dziewięć samochodów i możliwość ich pompowania
  • Dziewięciu bohaterów, z 8 znajomych w ostatniej części gry
  • Tuzin rodzajów broni
  • Wiele ciekawych zadań

Wady gry:

  • Reklamy i zakupy - jak zwykle są, ale nie przeszkadzają
  • Grafika i fizyka nie są najfajniejsze, chciałbym lepiej

Podsumowując: jeśli jesteś jednym z tych dziesięciu milionów, którzy pobrali ostatnią część i podobało Ci się to, polubisz też Tiki Kart Island, więc pobierz ją i zainstaluj na swoim Androidzie, możesz to zrobić za darmo.


Reklama

Pobierz Wyspa Tiki Kart 1.0.49 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-arena respawn fix for weapon lock
-arena event improvements
-arena spinner fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.49 (49)
Data umieszczenia 2018-04-30 07:34
rozmiar 97.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/01 07:12
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |