West Gunfighter
4.4 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra West Gunfighter jest westernem dla Androida, w której grasz rolę dzielnego kowboja, który pomoże lokalnemu szeryfowi w prowincjonalnym miasteczku na Dzikim Zachodzie ... klasycznie, prawda?

Przygotowaliśmy grę w studiu Candy Mobile, z powodu której istnieje wiele innych, bardzo różnorodnych gier, co z pewnością nie jest dobrą opcją, ponieważ zarówno los i jakość nowego projektu są natychmiastowe, a najbardziej uważni, więc ogólnie widzą coś wspólnego z takimi wilgocią Podobnie jak Old West (Sandboxed Western) lub identyczna gra Western Dead Red Reloaded Beta (Sandbox Game), jednak ta gra jest bliższa jednej z zachodnich jakości, której nazwa brzmi Six-Guns od Gameloft i jest to dobra aplikacja do zwycięstwa!


Najważniejszą częścią rozgrywki będzie to, że naprawdę masz otwarty świat, ale jest jeden chip, który nie pasuje do współczesnych kanonów, w szczególności - gra jest zaimplementowana w trybie offline, więc cały ten otwarty świat będzie podlegał tylko twojemu udziałowi, inni gracze tutaj się nie spotkasz.

Pod wszystkimi innymi względami sytuacja jest mi znana - znakomita grafika, piękne detale, wiele możliwości, wszelkiego rodzaju zadania, zadania i małe misje, wiele lokalizacji, możliwość pompowania bohatera i wiele więcej, które będą w stanie Cię wciągnąć na długi czas. Deweloperzy zwracali również uwagę na fakt, że będziesz mieć regularne rundy amunicji i innych drobiazgów, które trzeba będzie uzupełnić w lokalnych sklepach, ale tutaj dostaniesz zakupy w grze, bez której, podobnie jak bez reklam, nie będziesz mógł sobie poradzić.


Funkcje:

  • Otwarty świat, który nie wymaga dostępu do Internetu
  • wiele zadań, zadań i lokalizacji
  • Tuzin garniturów dla twojego bohatera
  • Doskonała grafika i szczegóły
  • Dwa tuziny różnych broni
  • Wielu wrogów i zwierząt, którzy są także nieprzyjaźni
  • Wszystkie rodzaje mini-gier, które pomogą rozproszyć i zrelaksować się

Wady gry:

  • Nie ma innych graczy, to oczywiście nie wystarczy
  • Reklama i zakupy - często spotykane w takich sytuacjach

Najważniejsze: gra West Gunfighter jest wspaniałym przedstawicielem raczej rzadkiego gatunku "western", który na szczęście powoli, ale rozwija się, nawet na platformach mobilnych, gdzie jego deficyt jest szczególnie zauważalny.


Reklama

Pobierz West Gunfighter 1.12 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some crash issues of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.12 (14013)
Data umieszczenia 2021-09-17 17:20
rozmiar 21.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.41★ 88.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/03 07:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |