Swipe Light.
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Swipe Light. To jest zabójca czasu, w którym kontrolujesz świecący sześcian, który gdzieś porusza się w ciemności ... Oczywiście, brak określonego celu nie powinien być kłopotliwy, jest to normalne dla tego gatunku, ale reszta może wywołać prawdziwe zainteresowanie, więc będziemy kontynuować .

Przygotował grę w studiu Czując szczęście. W tej chwili jest to ich pierwszy i jedyny projekt dla Androida, ale miejmy nadzieję, że nie jest to ostatnia, jednak popularna gra do tej pory nie zostanie nazwana dokładnie.


W rzeczywistości rozgrywka w grze, którą czekamy na całkiem typową, ma jednak kilka fajnych żetonów, które na pewno zauważysz i docenisz. W szczególności główny układ w świetle, które emituje twój bohater, oświetla przeszkody i wygląda świetnie! Ponadto taki system podświetlania stwarza dodatkowe trudności, ponieważ w pewnym momencie przeszkoda dosłownie wynurza się z cieni, a Twoim zadaniem jest reagowanie z prędkością kota, a nawet szybciej. Po drodze pojawią się gwiazdy, które trzeba zebrać, na szczęście znajdują się w wygodnych miejscach, tak aby żadne dodatkowe problemy nie zostały dostarczone, a pokonana odległość zostanie naprawiona i stanie się głównym rezultatem pracy. Wyniki trafią do tabeli z osiągnięciami, ale zebrane gwiazdy mogą zostać wydane na pozyskanie nowych postaci, dzięki czemu gra stanie się nieco bardziej zróżnicowana.


Funkcje:

  • Klasyczna, ale bardzo oryginalna rozgrywka
  • Zbieraj gwiazdki, aby odblokować nowe postacie
  • Prosta obsługa
  • Dość wysoka złożoność
  • W grze nie ma zakupów

Wady gry:

  • Jest reklama, ale nie przeszkadza

Wynik: gra Swipe Light. To dobry czas na zabójcę, który mógłby obejść się bez wewnętrznych zakupów, podczas gdy jest dystrybuowany całkowicie bezpłatnie i z pewnością zainteresuje prawdziwych fanów tego gatunku, ponieważ może zaoferować im wiele pozytywnych emocji.


Reklama

Pobierz Swipe Light. 12 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New characters!
Levels mode Added (score 200 to unlock it)
Graphic and Soundtrack improved.
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 12 (12)
Data umieszczenia 2019-06-02 00:31
rozmiar 21.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/04 09:15
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |