Windrose: Origin - gra logiczna
0 (0)

Windrose: Origin - gra logiczna

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Windrose: Origin - Gra logiczna to zagadka dla Androida, w której musisz przejść przez wiele poziomów, zgodnie z zasadą Sokoban, która na pierwszy rzut oka może wydawać się prostym zadaniem, w rzeczywistości nie można nazwać tej gry w ogóle.

Przygotowałem go w Ice Isle Studios, o którym generalnie nic nie mówi, ponieważ gra z tymi programistami jest pierwszą, dość literacką i bardzo godną debiutu, więc mamy kolejne nowe studio, które postanowiło spróbować swoich sił w to pole.


Gra jest podzielona na poziomy, które, nawiasem mówiąc, są w tej chwili prawie w tej chwili - 60, ale tutaj trzeba również wziąć pod uwagę, że każdy następny będzie nieco bardziej skomplikowany, co oznacza, że ​​upłynie dużo czasu, zanim przejdzie, przynajmniej jeśli chcesz to zrobić to ty. Znaczenie procesu gry polega na tym, że musisz zebrać trzy lekkie kule, a następnie przejść do portalu na wyższy poziom. Ci, którzy są zaznajomieni z zasadą sokobany, rozumieją, o co tutaj chodzi, jeśli nie jesteście zaznajomieni, chodzi o to, że za każdym razem można się poruszać tylko do momentu zatrzymania, aż zostaniecie wypoczęci pod ścianą lub innym ogrodzeniem. Każdy twórca poziomu zrobił to ręcznie, więc każdy ma kilka rozwiązań, jednak im mniej ruchów potrzebujesz, tym lepiej. Przy okazji, jeśli wpadniesz w żenującą sytuację, zawsze możesz spojrzeć na reklamę i uzyskać wskazówkę, że z pewnym podejściem niszczy ona całą złożoność gry, ale wybór jest zawsze twój.


Funkcje:

  • Przyjemny design w stylu "minimalizmu"
  • Sześć poziomów ręcznie wykonanej pracy
  • Dość wysoka złożoność, jeśli grasz bez monitów
  • W grze nie ma darowizny, po prostu nie jest wymagana
  • Ścieżka dźwiękowa, którą opracował profesjonalny DJ

Wady gry:

  • Reklama jest wykonana w taki sposób, że nie możesz na nią patrzeć, ale jeśli zaczniesz - możesz szybko i bez problemu przejść przez grę

Rezultat: gra Windrose: Origin - Gra logiczna nie ma wystarczająco dużo gwiazd z nieba, ale wydaje nam się, że nie potrzebują tego tutaj, ponieważ twórcy zrobili wszystko, a nawet więcej, szczególnie biorąc pod uwagę, że jest to ich pierwszy projekt.


Reklama

Pobierz Windrose: Origin - gra logiczna 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hi everyone!
- We just updated the fonts to get a better look.
- We have fixed the "show me the way" button.
informacje ogólne
wersja 1.2 (5)
Data umieszczenia 2018-05-06 19:20
rozmiar 18.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/07 07:19
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |