Neon Chrome
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Neon Chrome to strzelanka dla Androida, stworzona na zasadzie klasycznych gier - widok z góry, wysoka dynamika, wysoka złożoność i nieustająca strzelanka. Oczywiście w grze jest wiele innych ciekawych momentów, które z pewnością przeanalizujemy dzisiaj.

Zostało to przygotowane przez 10tons Ltd w studio, z których większość trudno nazwać interesującym, ale mają dwie płatne gry ... jedna nazywa się Crimsonland, jej recenzja była już na naszej stronie, wszystko było doskonałe, z wyjątkiem ceny, która obecnie przekracza 10 dolary! Jednak druga interesująca gra to dokładnie nowość, o której teraz będzie dyskutowana, jest również płatna, ale cena jest nieco niższa, około 9 dolarów ... nie za mało, ale gra jest godna!


Rozgrywka to nieskrępowana i niekończąca się akcja, a wszystko jest zaimplementowane całkiem interesująco, na przykład, gdy twój bohater zostaje zabity, dostajesz informacje o rozłączeniu, ponieważ zgodnie z fabułą twojego bohatera siedzi on na specjalnym krześle, przenosząc się do innego ciała i bawiąc się w bezpiecznej odległości. Każdy poziom jest generowany losowo, w rzeczywistości nie ma końca i krawędzi, za każdym razem będzie coś nowego i zabawnego, a jednak gra bardzo przypomina arcydzieło o nazwie Hotline Miami, to tylko grafika jest znacznie lepsza, bez pikseli! Jeśli ktoś uważa, że ​​jest to kolejna próba wyłudzenia pieniędzy od fanów klasycznych strzelanek, to mylisz się, gra już pobrała ponad 1000 osób, a ocena jest dobra, a według twórców jest wielu graczy, którzy spędzili setki godzin grając!


Funkcje:

  • Wszystkie poziomy są generowane losowo, zmniejszona jest szansa, że ​​gra się nudzi
  • Możesz zniszczyć prawie wszystko, co widzisz
  • Zarabiaj pieniądze i pompuj swojego bohatera
  • Duży wybór wrogów, od zwykłych żołnierzy po cybernetyczne czołgi
  • Oszałamiająca neonowa atmosfera, klasyczny cyberpunk!
  • Wiele ulepszeń, broni i umiejętności

Wady gry:

  • Gra jest płatna, bez wersji próbnej, to jedyny minus

Najważniejsze: szczerze mówiąc, Neon Chrome jest ulepszoną wersją Crimsonland, ponieważ wygląda lepiej, kosztuje mniej, a jest więcej funkcji, ale dynamika i wciągająca rozgrywka pozostały w ich honorowym miejscu.


Reklama

Neon Chrome dla LG L Fino

Wszystkie aplikacje 10tons Ltd na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/10 07:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |