Kitty Jump
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Kitty Jump to swobodna gra dla Androida, której głównym bohaterem będzie urocza kotka, która postanowiła się dobrze bawić, a ty mu pomożesz, czy naprawdę myślałeś, że będzie inaczej?

Przygotował grę w studiu Tap Tap Games - Huuuge, z powodu którego jest już sporo innych salonów i zabójców czasowych, więc znają swoją działalność! To prawda, że ​​hitów z wieloma pobraniami nie można znaleźć, istnieją podejrzenia, że ​​ta gra pozostanie nieco niedowartościowana, ale ogólnie biorąc, biorąc pod uwagę jej format i rosnącą popularność, są szanse, że będzie to lokalny hit.


Rozgrywka, szczerze mówiąc, trochę rozczarowana, przynajmniej z tego powodu, że jest bardzo podobna. Gra jest pozycjonowana jako "skoczek", co jest ogólnie prawdziwe, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że będziemy musieli poruszać się wyłącznie w górę, ale mimo wszystko programiści nie mogli w pełni wdrożyć dobrej grafiki i animacji, których gra nie zabiera. Niemniej jednak, od czasu do czasu, raz po raz, wszystko, co musisz zrobić, to pomóc kociakowi skakać z pudełka do pudełka, więc dopóki się nie znudzisz lub do momentu, aż przegapisz, co zrobić, jest dość trudne. W pewnym momencie zaczną się pojawiać przeszkody, ale nie można się bez niego obejść, ale jeśli nie musisz się spieszyć, możesz usiąść i spokojnie celować, nie spiesząc się i nie robiąc nic poza twoją siłą. Prawdopodobnie ktoś zostanie pobudzony przez stół z liderami, gdzie mogą być twoi przyjaciele, ale w rzeczywistości jest to jedyna gra, która łapie ... i można było sprawić, że będzie ona o wiele bardziej zabawna i interesująca!


Funkcje:

  • Prosta obsługa
  • Jasna, swobodna rozgrywka
  • Dobra grafika i animacja
  • Urocza bohaterka
  • W grze nie ma zakupów

Wady gry:

  • Jest reklama, nie wyłącza się
  • Dość nudna gra

Rezultat: gra Kitty Jump może stać się o wiele przyjemniejsza, wystarczy zwiększyć złożoność i jak zwykle, utrudnić sobie drogę, ale nie, to nie koniec. Jednak proste gry też kochają, prawda?


Reklama

Pobierz Kitty Jump 1.4.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Hey Guys,

This update for Kitty Jump is just a few minor fixes to make the game even more enjoyable!

Have fun and tap away!
informacje ogólne
wersja 1.4.5 (41)
Data umieszczenia 2018-10-05 16:07
rozmiar 28.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/12 09:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |