Hydraulik 3
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Plumber 3 to zagadka dla Androida, a dokładniej jednej trzeciej tego, co nie jest zaskakujące, ponieważ pierwsze dwa były bardzo udane, co stanowi ponad pięć milionów na pierwszej części, ponad milion na drugim i na razie praktycznie. nic na trzecim ... Jeśli mówimy o oryginalnej grze, to wszystko jest znacznie lepsze, jednak teraz ogólnie trudno jest określić, gdzie jest oryginał, a gdzie nie, ponieważ bardzo wielu przyjęło ten format i używało go. Niemniej jednak studio App Holdings, które jest twórcą nowatorskiego projektu, rozwija się, a co najważniejsze, zmienia się ogólnie w twarz!


Oczywiście nikt nie zmienił rozgrywki i oczywiście nie było to planowane, jednak grafika i ogólnie cały projekt gry, który w przeszłości mógł się nie pochwalić, wręcz przeciwnie, znacznie się poprawił. porzućcie wodę, chociaż nazwa gry się nie zmieniła, tak jak poprzednio, będziemy musieli pracować z płynem, tylko teraz mamy tak zwane czarne złoto, olej, aby być bardziej precyzyjnym! By the way, niektóre komplikacje zostały również dodane, na przykład, teraz ograniczona liczba ruchów zostały przydzielone dla każdego poziomu, zanim tak nie było. Robimy to jednak dość sprawnie, ponieważ nie jesteśmy ograniczeni liczbą ruchów, jesteśmy ograniczeni przez finanse, a każdy ruch kosztuje pieniądze - to bardzo ważne, prawda? Zwłaszcza, że ​​wraz ze wzrostem złożoności budżet będzie już ograniczony, a rurociąg będzie musiał być położony głęboko pod ziemią, co, jak wiadomo, jest dość interesujące i bardzo kosztowne.


Funkcje:

  • Rozgrywka, która zmieniła się na lepsze
  • Wreszcie ładna grafika i nowoczesny design
  • Duża liczba poziomów
  • Złożoność rośnie płynnie, możesz się szybko przyzwyczaić

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Są też zakupy, ale nie są wiążące

Najważniejsze: gra Plumber 3 jest świetnym przykładem na to, jak tworzyć gry, a potem coś nowego, a tak naprawdę trend jest taki, że można uzyskać kolejną kontynuację na skraju rozczarowania, ale nie w tym przypadku!


Reklama

Pobierz Hydraulik 3 4.5.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
-Fix for Stuck in loading screen
informacje ogólne
wersja 4.5.9 (89)
Data umieszczenia 2021-08-02 11:24
rozmiar 45.03 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/13 09:21
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |