Draw Rider 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Draw Rider 2 to niezwykła gra arkadowa, która zdecydowanie wychodzi z ogólnej idei współczesnych gier, ale być może jest to jej chip. Pomimo tego, że gra jest pozycjonowana jako "wyścig", jako że trudno ją nazwać, ponieważ jedynym, z którym będziesz rywalizować, jest sam sobie, a od razu pod kilkoma względami to słowo lub inni gracze z nudnego stołu z nagraniami, gdzie jak zwykle jest jakiś potwór, który dostarczy wyraźnie nierealistyczną płytę ... ale to nie jest takie ważne, szczególnie gdy ocena gry wynosi 18 + ...

Przygotowaliśmy grę, podobnie jak jej ostatnia część w studiu 17Studio, z powodu której nie ma tak wielu projektów, każdy z nich ma dość dziwny design według dzisiejszych standardów, który najwyraźniej powstaje ręcznie, nie zdziwi nas to na podstawie szkiców na papierze. .. Pierwsza część gry sprzedała się w rozległym nakładzie ponad 5 milionów pobrań dla darmowej wersji i ponad 10 tysięcy dla płatnych, co różni się tylko tym, że nie ma reklam, nawiasem mówiąc, druga część kontynuuje tę tradycję, więc jeśli chcesz grać bez programiści reklamy i wsparcia gotuj 2 dolary, ale ogólnie nic więcej, obie wersje gry nie różnią się od siebie.


Jeśli nie jesteś zaznajomiony z pierwszą częścią, to idea gry polega na tym, że twój bohater na rowerze musi pokonać szereg trudnych przeszkód i samemu dotrzeć do mety, im szybciej to zrobisz, tym lepiej! Jednak nie jest to najtrudniejsza rzecz w grze, najtrudniejszą rzeczą jest poradzić sobie z zarządzaniem i dość dziwną fizyką, a biorąc pod uwagę aktualną tendencję do realizmu, która przejawia się wśród większości programistów, dosłownie będzie musiała przejść przez siebie, ponieważ wszystko, co się dzieje, będzie wyjątkowo niezwykłe. Między innymi, gra ma soczyste krwawe efekty, z powodu których ma swoją ocenę, ale w rzeczywistości jest to tylko zabawny moment, nic więcej.


Funkcje:

  • Dwa tryby gry
  • Brak zakupów w aplikacji
  • Ocena 18+, przygotuj się na oglądanie krwi!
  • Wysoka złożoność i ostre utwory

Wady gry:

  • W wersji darmowej jest reklama, ale jeśli przeszkadza - można kupić wersję "plus" za dwa dolary
  • Zarządzanie i fizyka są bardzo dziwne, do tego trzeba się przyzwyczaić

Najważniejsze: remis gry Draw Rider 2 polega tylko na tym, że jeśli opanujesz kontrolę i przyzwyczaisz się do fizyki, to bardzo trudno będzie oderwać cię od gry, nawet pomimo niezręcznego harmonogramu i bardzo skąpej różnorodności lokalizacji ...


Reklama

Pobierz Draw Rider 2 2.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- New weather effects
- The menu may rain with lightning
- The music on the menu continues to play from the game
- Fixed glitches on some levels
- Fixed online leaderboard when a player is not logged in
- fixed jump
- The finish flag is darkened at night
- Other minor changes
informacje ogólne
wersja 2.3 (31)
Data umieszczenia 2019-09-17 19:43
rozmiar 74.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje 17Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/14 07:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |