Niech Pig Go
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Niech Pig Go to zagadka dla Androida, w którym programiści mogli umiejętnie połączyć zarówno potrzebę myślenia, jak i dynamikę, co wyraża się w tym, że wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Przy okazji chodzi o to, że pojęcie "skradania się", które jest najczęściej stosowane w przypadku gier szpiegowskich, ma zastosowanie, ale jego echo też będzie tu brzmiało!

Przygotowano grę w studiu Gameone, na konto której jest wiele nie najpopularniejszych projektów, wśród których są inne łamigłówki i gry z fizyką, a nawet opowieści o zombie. Nie znamy ich gier, ale gdyby mieli podobne podejście, nie jest jasne, dlaczego nie są na szczycie?


Fabuła gry kręci się wokół dwóch bohaterów - małej dziewczynki i chłopca, których zobaczycie tylko w szkicach, ponieważ zamieniła się ona w bardzo ofiarną świnię, którą uratujecie od poziomu do poziomu. W konsekwencji na każdym poziomie będziemy musieli stawić czoła wielu trudnościom, w tym pułapkom, mechanizmom, portalom i potworom, które są wyraźnie przeciwwskazane. Na szczęście istnieje wiele opcji na mijanie poziomów, szczególnie jak pokazuje praktyka, mogą być przekazane nieco lepiej lub nieco gorzej, a na szczęście nie ma ograniczeń w liczbie prób lub w czasie. Ponadto będziemy mieli do dyspozycji specjalną broń - marchewkę, która może rozpraszać potwory lub wpędzać je w pułapki, co jest dość wygodne, ale znowu nie zawsze jest tak proste, jak się wydaje. System oceny podanego poziomu od dawna jest znany wielu, są to trzy gwiazdki, jedna za uratowanie świni, jeszcze jedna, jeśli pozbyłeś się potwora, i jeszcze jeden, jeśli możesz zebrać wszystkie marchewki i bonusy, które są na poziomie.


Funkcje:

  • Interesująca rozgrywka, z udziałem wielu opcji do przejścia
  • Setki poziomów, ta gra pozostanie przez długi czas w twoim Androidzie
  • Ładna grafika i świetna animacja
  • Rozgrywka naprawdę popycha kreatywność, te problemy, które chcesz rozwiązać!

Wady gry:

  • Jest reklama, są zakupy w aplikacji

Konkluzja: Niech Pig Go to świetny przedstawiciel Twojego gatunku, który zyskuje na popularności, więc nie przegap okazji, aby pobrać grę za darmo i zajmować się przez długi czas.


Reklama

Pobierz Niech Pig Go 1.2.3160 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
UI was improved
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 1.2.3160 (123160)
Data umieszczenia 2018-05-13 09:55
rozmiar 33.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/14 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |