Paladins Strike
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Paladins Strike znajduje się w popularnym formacie MOBA dla Androida, ale w rzeczywistości istnieją elementy gry fabularnej, ale gdzie teraz są? W rzeczywistości grę można bezpiecznie przypisać do gatunku strzelców, ponieważ Twoim zadaniem jest biegać po odizolowanym terytorium i strzelać do wrogów, czy możesz to nazwać czymś innym?

Przygotowaliśmy grę w Hi-Rez Studios, Inc., dla której jest to jedyny projekt na obecny moment, który nadal wspierają, co nie jest zaskakujące, ponad milion pobrań to bardzo dobry początek, zwłaszcza że sama gra okazała się godna.


Trudno nazwać rozgrywkę rewolucyjną, a nawet nową, ale w tym przypadku nic nie jest wymagane. Jak zwykle, istnieje kilka trybów gry, ale ogólnie rzecz biorąc, wymaga to walki na różnych arenach w formacie pięciu na pięć, co oznacza grę zespołową z prawdziwymi graczami, co może być lepsze? W sumie gra zawiera 15 rodzajów bohaterów, każdy ma swoje unikalne umiejętności i właściwości, ale jeśli chodzi o dostępne opcje, na samym początku jest ich bardzo niewiele. Dzięki regularnym odwiedzinom możesz łatwo odblokować jedną trzecią bohaterów, ale za resztę możesz dodatkowo zapłacić, jeśli chcesz. Z tym jest mały problem, ponieważ zakupione postacie mają cechy, które świadomie lekko naruszają równowagę, jednak gra jest drużyną, więc zawsze istnieje szansa na wygraną!

Była gra bez sklepu z grami, oprócz bohaterów można kupić kostiumy, które znane są wielu popularnym projektom MOBA, więc system Donate został opracowany całkiem serio.


Funkcje:

  • Gra wieloplatformowa
  • Półtora różnych bohaterów
  • Sklep z grami, w którym znajdziesz wiele interesujących rzeczy
  • Przyjemna grafika
  • Prosta obsługa
  • Dostępnych jest kilka trybów gry

Wady gry:

  • Opracowany system zakupów w aplikacji, który lekko psuje równowagę
  • Gra pojawiła się w 2016 roku, na komputerach i konsolach, więc do chwili obecnej od dawna tworzy solidną podstawę graczy, którzy będą Ci się opierać

Najważniejsze: jeśli nie znajdziesz błędów w zakupach, co ogólnie uzasadnia dążenie deweloperów do zarabiania na czasie i wysiłku, jednak ze względu na fakt, że gra Paladins Strike jest platformą wieloplatformową, jest to bardzo trudne, ale jest to poważny problem.


Reklama

Pobierz Paladins Strike 2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
New in Update 7!
New Champion, Kai!
New HRX Battle Pass!
All remaining Talents and Augments added!
Balance and Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 2.1 (30)
Data umieszczenia 2018-11-16 17:42
rozmiar 34.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/15 09:56
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |