Troll Face Quest Polityka
4 (4)

Troll Face Quest Polityka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Troll Face Quest Politics jest zagadką dla Androida, który, oczywiście, trudno jest nazwać, bo logika ci tu nie pomoże, wiedza w praktycznie każdej dziedzinie naukowej, ogólnie też nie zostanie zapisana, jednak dobra znajomość nowoczesnych żetonów i żartów , na którym opiera się wszystko, co się dzieje. Nawiasem mówiąc, tematem nowej gry jest polityka, nad którą ostatnim razem grzechem jest nie żartować ...

Przygotowaliśmy grę w studiu ElFik Developers, co jest dość dziwne, ponieważ wszystkie poprzednie części zostały wyprodukowane przez twórców gry Spil Games, więc albo podzieliliśmy studio, albo bezczelnie plagiat ... Po krótkim dochodzeniu okazało się, że studio ElFik Developers nie miało nic wspólnego z oryginałem programiści nie mają, sami wyciągajcie wnioski ... jednak Spil Games nie ma gry o polityce, więc spróbujmy dodać grę do ogólnej serii ...


Ogólnie rzecz biorąc, plagiat to co najmniej dwa formaty, w najbardziej nieszkodliwej wersji, ktoś pożycza ten pomysł i robi coś, co jest czasem nawet gorsze od oryginału, po prostu inny obraz sytuacji, który w ogóle jest nawet dobry, tam. Najgorszy rodzaj plagiatu, kiedy coś biorą i próbują skopiować, jest oczywiście gorszy od oryginału, bez względu na to, jak bardzo się starasz. W tym przypadku twórcy niestety próbowali skopiować całe podejście i inne punkty, ale diabeł tkwi w szczegółach, więc porównanie nowości z innymi grami z serii jakoś nie działa ... Tak, dowcipy, ale nie tak zabawne jak wcześniej, tak grafika , ale coś jest nie tak z tym, tak, memy, ale znowu, niektóre nie są takie ... w końcu gra nie wywołuje pozytywnych wrażeń, ale dla nich została stworzona!


Funkcje:

  • Niezwykła rozgrywka, która wydaje ci się znajoma
  • Dowcipy o polityce - zawsze istotne
  • Gra nie potrzebuje internetu

Wady gry:

  • W aplikacji są reklamy i zakupy
  • Próba koszenia pod oryginałem ... okazała się mierna.

Konkluzja: Troll Face Quest Policy prawdopodobnie Ci się nie spodoba, jeśli grałeś reprezentantów oryginalnej serii gier Spil Games, ale jeśli nie znasz oryginału, możesz pobrać i sprawdzić, wrażenia będą znacznie lepsze.


Reklama

Pobierz Troll Face Quest Polityka 1.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 1.9 (9)
Data umieszczenia 2018-05-16 18:56
rozmiar 78.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.03★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/17 07:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |