Ovlo - Gra logiczna
4.7 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ovlo - Logiczna gra to gra logiczna, której grę można porównać tylko z saperem, ale jest to bardzo odległe porównanie ... Tak czy inaczej, nazwa gry mówi już, że będziemy musieli pomyśleć, ale kto powiedział, że ten proces nie może być sprawić, że będzie to przyjemne, przyjemne i relaksujące?

Przygotowałem grę w Chromatic Studio, to jest ich pierwszy projekt, który wyjaśnia niską popularność, ale mamy nadzieję, że więcej graczy odkryje tę grę, a programiści zrobią coś innego!


Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym przypadku, jest projekt, który jest świetny! Szczególną uwagę zwraca się na dużą liczbę naturalnych elementów. Zamiast gwiazd na przemijające poziomy, otrzymamy kwiaty, a zamiast zwykłych kwadratów lub okręgów mamy żetony przypominające kamyczki, muszle lub kawałki drewna, ale jakoś bardzo ładne kawałki! Relaksująca muzyka, format "ambient", pomoże ci w pełni wykorzystać możliwości gry.

Ta sama rozgrywka może wydawać się prosta na pierwszy rzut oka, ponieważ naszym zadaniem jest obracanie wszystkich żetonów na polu gry, tylko musisz to zrobić dla ograniczonej liczby ruchów, która jest natychmiast przepisywana na początku poziomu i tylko ten parametr mierzy liczbę kolorów, które otrzymujesz ukończenie. Oczywiście nie jest konieczne obracanie każdego żetonu, ponieważ mają one jedną cechę - dotykając jednego z żetonów, możesz obalić inne, które będą ukośnie, poziomo lub pionowo od niego, na tym musisz działać, a jeśli weźmiesz pod uwagę, że poziom złożoności będzie stale rosnąć, a wcześniej czy później natkniesz się na ciekawe i złożone zadania!


Funkcje:

  • Ciekawa i relaksująca rozgrywka
  • Doskonały projekt i design
  • Przyjemna muzyka
  • Prosta obsługa
  • Nic zbędnego, wszystko na swoim miejscu

Wady gry:

  • W aplikacji są reklamy i kilka zakupów, ale to nie jest problem

Konkluzja: Ovlo - Logiczna gra jest interesującą i przyjemną zagadką pod każdym względem, która na pewno Ci się spodoba, więc pobierz ją za darmo i ciesz się!


Reklama

Pobierz Ovlo - Gra logiczna 1.2.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- We readjusted the frequency of of ads.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (25)
Data umieszczenia 2018-12-10 21:25
rozmiar 50.67 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.66★ 93.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/17 09:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |