Ostatnie Światło
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Last Remaining Light to gra zręcznościowa dla twojego androida, która jest bardzo podobna do riderów, jednak w rzeczywistości jest to platformówka, tylko te poziomy są dość długie, więc zabicie każdego zajmuje sporo czasu i możesz umrzeć kilka razy ...

Przygotowaliśmy grę w studio Crazy Labs by TabTale, z niektórymi projektami, które już znamy, wśród nich popularna seria gier "Rascal Tom" i kilka innych, aby pozytywne oczekiwania się spełniły!


Rozgrywka, jak już wiesz, jest platformówka, w której twoja postać musi działać w określonym kierunku, unikając pułapek i wszelkiego rodzaju potworów. Brzmi to prosto, nawet trochę typowo, jednak sztuczka polega na tym, że większość lokalizacji jest ukryta w ciemności, a jedyne światło pochodzi z latarki, którą twój bohater nosi w dłoni. Jeśli jednak przejedziesz obok ognia, zapala się i zaczyna oświetlać miejsce, które już przebiegłeś, jest bezużyteczne, ale chip jest fajny. Poziomy są długie, są podzielone na wiele punktów kontrolnych, więc jeśli twój bohater zginie, to po spędzeniu życia możesz zacząć od jednego z nich i spróbować ponownie. Jest kilka plusów i minusów - poziom się nie zmienia, więc możesz po prostu nauczyć się trudnych momentów, poza tym na całe życie dostaje się wiele żyć, aż piętnaście sztuk! Ale tylko wtedy, gdy wszystkie się skończą, musisz zacząć od nowa, a wszystkie postępy zostaną utracone. Gra oferuje między innymi znakomitą grafikę i animację, a także sporo ciekawych postaci, które można odblokować za monety, które zbierzesz w grze. Nawiasem mówiąc, to monety staną się twoją przewodnią nicią w tym świecie ciemności!


Funkcje:

  • Doskonała grafika i animacja
  • Prosta kontrola i klasyczna rozgrywka
  • Wiele małych, interesujących żetonów
  • Duży wybór postaci, które możesz odblokować

Wady gry:

  • Jest reklama i nie opuści cię na chwilę ...
  • Jest mały donat

Rezultat: Gra Last Remaining Light to świetna platformówka, która poradzi sobie z rolą zabójcy czasu w smartfonie za pięć punktów. Możesz pobrać grę za darmo, dlatego zalecamy sprawdzenie, jak daleko można się dostać.


Reklama

Pobierz Ostatnie Światło 1.5.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
> Bug fixes and graphic improvements!
informacje ogólne
wersja 1.5.2 (152)
Data umieszczenia 2018-05-18 17:27
rozmiar 58.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/19 09:25
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |