Skidz
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Skidz to wyścig androidowy, w którym oferowane będą dość małe auta, małe trasy i bardzo skromny design, ale najczęściej w takich sytuacjach jest w grze pewien chip, na który warto spędzić czas.

Studio Kwalee Ltd, które przygotowało tę grę, nie ma jeszcze wystarczającej liczby gwiazd z nieba, co jest całkiem zrozumiałe, skoro zaczęło to swoją sławę nie tak dawno temu, ale ma już sporo gier i nawet zaczęło inwestować w reklamę, więc to, damy mu kolejny rok lub dwa i jesteśmy pewni, że stanie się on znacznie bardziej popularny i popularny, zwłaszcza jeśli projekty staną się ciekawsze i ciekawsze.


Rozgrywka w tej grze jest tak prosta, jak to tylko możliwe z punktu widzenia tego, co się dzieje, nawet w formacie ras, które przez długi czas nie zmieniły się zbytnio w swoim wewnętrznym urządzeniu. W każdym razie, zaproponuje ci trasę, w której będziesz w doskonałej izolacji i samochód, a raczej samochód, który jest bardzo szybki i łatwy do wniesienia. Utwory tutaj są dość proste, na przykład pierwszy z nich to zwykły owal, ale jak zwykle jest kilka punktów, które nie tylko utrudniają ci życie, ale także interesującą grę! Pierwszym i najważniejszym jest to, że nie możesz nawet odrobinę dotknąć krawędzi, w przeciwnym razie rozpadniesz się i musisz zacząć od nowa. Drugi punkt - kiedy przekroczysz linię mety, ale musisz prowadzić jedno lub więcej kółek, natychmiast zostaniesz zwolniony gdzieś w innym miejscu i kierunku, bez prędkości tracenia, to trudny moment, aby się przyzwyczaić.


Funkcje:

  • Bardzo prosta konstrukcja i łatwa obsługa
  • Dobra fizyka, jednak nic więcej nie pozostaje
  • Duży wybór samochodów i torów
  • Brak zakupów wpływających na oceny

Wady gry:

  • Jest reklama, którą można wyłączyć za niewielką dopłatą

Najważniejsze: gra Skidz z pewnością nie jest najczęstszą rasą, ale próbując zarządzać proponowanym samochodem, trudno nie angażować się, więc naprawdę mamy nadzieję, że tak to się ułoży.


Reklama

Pobierz Skidz 1.0.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
As usual, small fixes and upgrades to keep you racing!
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (1399)
Data umieszczenia 2018-05-27 22:30
rozmiar 40.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/21 07:35
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |