Ghost Evolution
4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Ghost Evolution to pilot twojego androida, w którym będziesz zaangażowany w dobór duchów, a to, co najmniej nietypowe, co oznacza, że ​​zasługuje na naszą uwagę, prawda?

Przygotowałam grę w studiu Keong Games, która nie ma nic wspólnego z główną serią zatrzasków na temat ewolucji, odbywa się to w studiu Tapps Games, które wydało już dziesiątki takich gier, a nasi programiści stworzyli gry dla dziewczynek i dzieci, głównie w stylu azjatyckim , co nie jest zaskakujące, ponieważ studio ma swoją siedzibę w Indonezji, na co ogólnie i obecna gra ma wpływ.


Kontynuując temat duchów, które natychmiast wyhodujesz, powinieneś zdać sobie sprawę, że musisz zacząć od czegoś i będzie to znane wielu bohaterom baśni, mitów i opowieści grozy. Nawiasem mówiąc, lokalizacja studia wpłynęła na to, że to tutaj przede wszystkim duchy indonezyjskie, a dokładniej - 24 sztuki! Nic dziwnego, w Azji ludzie są bardzo przesądni, więc nie jest zaskakujące, że deweloperzy dobrze znają swoje lokalne, lokalne przesądy. Ale oprócz tego pojawią się duchy z Japonii, Egiptu, Europy, a nawet ze wschodnich przedstawicieli. Nawiasem mówiąc, rola lokalnej waluty będzie prowadzona przez ogień, który musi być zebrany, co w ogóle jest dość znaczące, ponieważ ogień jest w większości przypadków tym samym katalizatorem;)


Funkcje:

  • Trochę niezwykłe - wyhodujecie duchy
  • Ewoluuj i zmieniaj lokalizacje
  • Duża kolekcja zła z całego świata
  • Zbierz ogień i kup wszystko, czego potrzebujesz
  • Kilka opcji projektowych

Wady gry:

  • Clicker bez reklam i dodatkowych zakupów? To nie jest nawet w Indonezji ...

Rezultat: gra Ghost Evolution jest interesująca, szczególnie jeśli jesteś gotowy, aby zapoznać się z duchami innych krajów, z których zdecydowana większość będzie pochodzić z Indonezji, więc zacznij swoją geograficzną podróż już dziś, możesz pobrać grę za darmo;)


Reklama

Pobierz Ghost Evolution 2.1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Version 2.1.2
* update privacy policy
* update cross ads label
informacje ogólne
wersja 2.1.2 (38)
Data umieszczenia 2019-01-26 18:58
rozmiar 15.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Keong Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/21 09:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |