Senalux
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Senalux to zagadka dla twojego androida, głównym uczestnikiem będzie działko laserowe, wiązka, z której będziemy sterowani za pomocą zestawu reflektorów umieszczonych na poziomie.

Przygotowaliśmy grę w Pixelu w Hat Studio, ale to niewiele powiemy, ponieważ nie ma innych gier dla tych programistów, ale mamy nadzieję, że na pewno się pojawią, ponieważ podobała nam się gra.


Rozgrywka jest dość prosta, ale jest bardzo interesująca. Każdy poziom reprezentuje sześciokątną podkładkę, w której z komórek zainstalowano działo laserowe, a w innym czerwoną kropkę, w której wiązka laserowa powinna w końcu skończyć. W niektórych innych komórkach umieszczone zostaną specjalne reflektory, z których każdy może zostać obrócony w trzy różne pozycje, co spowoduje, że promień lasera dotrze dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Każdy poziom można przekazać na kilka sposobów, więc nie zdziw się, jeśli w końcu niektóre reflektory nie są zaangażowane, jest to normalne, a nawet dobre, ponieważ im mniej elementów użyjesz, tym lepiej.

Wraz ze wzrostem złożoności poziomów będzie wzrastać, za każdym razem oferując coraz bardziej złożone zadania, w tym samym czasie, istnieje kilka poziomów, co oznacza, że ​​zawód jest długi. A w grze nie ma reklam, co jest zaskakujące, ale istnieją wskazówki, a jeśli ich potrzebujesz dużo - musisz zapłacić.


Funkcje:

  • Prosty i przejrzysty design
  • Odpowiednia rozgrywka z płynnie rosnącą złożonością
  • Wiele poziomów
  • Ciągle są nowe żetony

Wady gry:

  • Są zakupy, które dotyczą wyłącznie wskazówek.

Konkluzja: Senalux jest technicznie prostą i bardzo wciągającą grą logiczną, która pozwoli twoim mózgom rozciągnąć się, nie obciążając reklamą i oferując wydawanie prawdziwych pieniędzy tylko w najbardziej desperackich sytuacjach, w których sam zostałeś popędzony. Ogólnie - zalecamy!


Reklama

Pobierz Senalux 1.3.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.3.1 (131)
Data umieszczenia 2019-08-07 14:34
rozmiar 28.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/22 07:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |