Mistrz strzelania FPS
0 (0)

Mistrz strzelania FPS

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

FPS Shooting Master to strzelnica dla androida, w której masz rolę snajpera, który osiąga swoje cele i doskonali swoje umiejętności, aby wykonać jeszcze więcej zadań!

Przygotowałem grę w studio YIZHOUKEJI, dla którego jest to obecnie jedyny projekt na Androida, aby klasyczne błędy gatunku mogły wybaczyć, ale tak czy inaczej, musimy je koniecznie wziąć pod uwagę, może twórcy będą słuchać?


Co dzieje się w klasycznych grach snajperskich, które wszyscy znamy bardzo dobrze. Nasz bohater zajmuje wygodną pozycję gdzieś na dachu i śledzi cel, a następnie strzela i kończy się zadanie, aw najlepszych tradycjach gatunku ostateczny strzał jest pięknie udekorowany, widzisz, jak powoli kula leci i dociera do twojego wroga, co jest oczywiście spektakularne, ale Widzieliśmy już dość tego, szczerze mówiąc.

Przyzwoita grafika i duży wybór broni - klasyczny schemat dla współczesnych strzelanek, który od dawna praktykował i nikogo nie zaskakuje. A co z resztą? Ale tam wszystko jest jak zwykle głuche ...

Jak to często bywa w takich grach, świat wokół nas jest zbyt pusty ... w naszym przypadku wróg może stanąć na środku ulicy i tym samym zatrzymać zakładnika, który po zniszczeniu wroga spokojnie i spokojnie wykonuje swoją pracę, jakby jego życie nie zawisło na wadze zaledwie kilka sekund temu ... Jest wiele takich chwil, więc w rzeczywistości pozostaje tylko wytrenować swoją dokładność i pompować broń, która zawiera dużo treści, a nawet najprostsze mogą zostać przekształcone w coś potężnego i użytecznego.


Funkcje:

  • Dobra grafika i dobra fizyka strzelania
  • Duży wybór broni i możliwość jej ulepszenia
  • Wiele podobnych zadań
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu

Wady gry:

  • Otaczający świat jest zbyt nudny, nic nowego i interesującego
  • Jest reklama
  • Potężna i wszechobecna darowizna

Rezultat: strzelanka FPS Shooting Master to standardowa strzelnica snajperska, w której jedynym przedmiotem zainteresowania jest broń. Jasne, plan programisty był dokładnie taki, ale w tej chwili jest całkiem sporo, więc przekonaj się, że pełnoprawni strzelcy stają się coraz bardziej.


Reklama

Pobierz Mistrz strzelania FPS 4.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fix the bugs, it can be display well on android 8.0 now
informacje ogólne
wersja 4.1.0 (4)
Data umieszczenia 2018-06-07 14:05
rozmiar 73.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/24 07:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |