Legendary Hunter
4.3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Legendary Hunter to symulator myśliwca dla Androida, w którym masz przypisaną rolę bardzo doświadczonego myśliwego, który musi polować na niebezpieczne potwory. Wydarzenia rozgrywają się w magicznym świecie, którego naukowcy postanowili zbadać wszystkie najrzadsze i niebezpieczne potwory, na które zostaliście zatrudnieni, więc z przyczyn!

Przygotowaliśmy grę w studiu HIGH SOLUTIONS LIMITED, z powodu której w tej chwili są tylko cztery gry, ale wszystko wyraźnie się pojawiło ostatnio, ponieważ nie mieli czasu na zwrócenie na siebie uwagi, ale wydaje nam się, że daleko posuną się w tym projekcie.


Większość rozgrywki rozegra się w naturze, a przez większość nocy, obserwujemy swoistą i nieco straszliwą atmosferę, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że potwory myśliwego muszą być śledzone, a to, jak sądzimy, jest najciekawsze w polowaniu. W tym przypadku harmonogram, nawet w nocy, gra pozostaje na bardzo wysokim poziomie, a światło księżyca wygląda szczególnie fascynująco! Oprócz zwykłej broni użyjesz różnych pułapek i przynęt, które pomogą zwabić potwory, a także Twojego wiernego przyjaciela - psa, który wyśledzić może prawie każde, nawet najbardziej tajemnicze stworzenie. Po pomyślnym wykonaniu zadań odkryjesz nowe miejsca i możliwości, a każda kolejna misja będzie nieco trudniejsza niż poprzednia, więc gra zdecydowanie się zaostrzy.


Funkcje:

  • Terytorium do polowań - ogromny magiczny las z różnymi strefami
  • Nadzór, pułapki i przebiegłość, to twoi główni asystenci!
  • Duży wybór celów i zadań
  • Specjalna książka, w której zapisujesz swoje osiągnięcia

Wady gry:

  • Reklama i zakupy w grze są, ale ogólnie rzecz biorąc, wszystko to nie przeszkadza ci czerpać z tego przyjemności

Wynik: Legendary Hunter to przypadek, w którym twórcy pokazali nam, jak powinna wyglądać gra o polowaniach. Bez zbędnego okrucieństwa nacisk kładziony jest na najbardziej podstawowe - polowanie, a nie głupie strzelanie, jak na desce rozdzielczej. Ogólnie rzecz biorąc, podobała nam się gra, więc polecamy ją tobie!


Reklama

Pobierz Legendary Hunter 1.0.5 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (15)
Data umieszczenia 2018-08-19 13:30
rozmiar 85 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/24 09:29
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |