Moto Race: Traffic Racing Highway, Darmowe gry rowerowe
4.7 (4)

Moto Race: Traffic Racing Highway, Darmowe gry rowerowe

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra o długiej nazwie Moto Race: Traffic Racing Highway, Free Bike Games to wyścig z Androidem, w którym twórcy postanowili nieco unowocześnić gatunek klasycznego kierowcy wyścigowego, oferując nam wchłonięcie kilometrów asfaltowych dróg w świecie, w którym już się zdarzyła apokalipsa, a wyniki tego, co się wydarzyło, można zobaczyć przydrożny. Drogi są na szczęście darmowe, ale cały ruch to zmasakrowany samochód, trochę przypominający film "Mad Max", który tworzy odpowiednią atmosferę i na pewno Ci się spodoba!

W studiu przygotowaliśmy grę z co najmniej krótkim tytułem Top Racing i Best Action Shooter Games for Boys, która ma tylko dwie gry, naszą nowość i kolejny pilotujący wyścigowy, który wciąż nie jest "publikowany", więc o najlepszych i inni osądzają jeszcze wcześnie.


Na szczęście twórcy przynajmniej trochę martwili się o nasz czas z wami i postanowili nie wrzucać nas w męczące wyścigi na niekończącej się autostradzie, przeradzając się w dość krótkie odcinki, które trzeba przez jakiś czas spędzić, a dla dodatkowych punktów pożądane jest wykonywanie zadań. Początkowo nie ma zbyt wiele czasu, ale na trasie będzie kilka punktów kontrolnych, które dodadzą kilkudziesięciu sekund, więc masz czas, aby dotrzeć do mety. Zobacz, nawiasem mówiąc, wyłącznie z kabiny, jeśli możesz tak powiedzieć, co oznacza, że ​​w niektórych momentach będziesz motorem raczej trudnym w zarządzaniu, zwłaszcza że jest zauważalny wzdłuż krawędzi drogi, uderzając, na co najprawdopodobniej spadniesz, z nieznanych przyczyn. Przy okazji, jeśli masz wypadek, gra się nie kończy i prawie natychmiast możesz kontynuować podróż, ale stracisz czas, co może być fatalnym błędem.


Funkcje:

  • Dobra grafika i ciekawa prezentacja
  • Duży wybór motocykli
  • Dość wysoka złożoność, to zwiększa zainteresowanie tym, co się dzieje
  • Istnieje kilka trybów gry
  • Możesz grać bez dostępu do Internetu
  • Motocykle mogą być pompowane

Wady gry:

  • Jest reklama i zakupy, ale nie przeszkadza

Rezultat: Moto Race: Traffic Racing Highway, Free Bike Games to dobry czas dla zabójców, jeśli lubisz motocykle i konsekwencje apokalipsy, pobierz więc grę za darmo i ciesz się kilometrami postapokaliptycznego świata!


Reklama

Pobierz Moto Race: Traffic Racing Highway, Darmowe gry rowerowe 1.02 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
It's about time for the ultimate traffic racing test! Moto Race is finally available on Google Play! Find your way to conquer the traffic in the post-apocalyptic world!
informacje ogólne
wersja 1.02 (402050102)
Data umieszczenia 2018-05-24 19:49
rozmiar 65.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/25 07:47
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |