Śmierć nadchodzi
0.6 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Death Coming to zagadka dla Androida, która ma kilka ciekawych funkcji, w szczególności klasyczną grafikę pikseli, ciekawą fabułę i nieliniowość tego, co się dzieje, co w przypadku łamigłówki jest ogromnym plusem w każdej sytuacji.

Przygotowani twórcy gier z NEXTStudio, dla których jest to pierwszy projekt, który, nawiasem mówiąc, otrzymał ocenę 16+, a wszystko dlatego, że gra ma silną przemoc, z prostego powodu, że twój bohater będzie posłańcem samej śmierci ...


Wielu twierdzi, że śmierć jest dopiero początkiem, historia tej gry jest związana, ponieważ wszystko zaczyna się tutaj dopiero po śmierci naszego bohatera, który zamiast iść do następnego świata otrzymuje nową misję - pomagać śmierci, stając się żniwiarką dusz. Tak, do twojej dyspozycji będzie moc i okazja do odebrania życia, ale są we Wszechświecie pewne zasady, więc nie możesz po prostu iść i zabić kogoś, ale aby promować taką sytuację, potrzebujesz tego, czego potrzebujesz jest w tym przypadku elementem łamigłówki.

W rezultacie otrzymujesz pola łowieckie, gdzie będziesz monitorować potencjalne ofiary, śledzić je, ustawiać pułapki, a nawet walczyć z tymi, którzy próbują cię powstrzymać, i tacy, uwierzcie mi, nie będzie.

Co najciekawsze, zachowanie postaci w grze podlega dynamice, dzięki czemu nie będą robić tego samego za każdym razem, ale jeśli chcesz, możesz śledzić tę dynamikę i określić swoje preferencje;)


Funkcje:

  • Bardzo interesująca historia
  • Mnóstwo postaci
  • Nieliniowość, która objawia się we wszystkich
  • Obserwuj, śledź, ustaw pułapki
  • Czarny humor, ale bez tego?
  • W grze nie ma reklam, to duży plus!

Wady gry:

  • Pełna wersja płatna, będzie kosztowała kilka euro

Podsumowując: gra Death Coming by and arsenal to arcydzieło, za które warto zapłacić, ale jeśli masz wątpliwości - pobierz grę za darmo i rozwiąże wszystkie twoje wątpliwości, a potem możesz i zakup;)


Reklama

Pobierz Śmierć nadchodzi 1.1.5.664 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed known bugs to improve game stability.
informacje ogólne
wersja 1.1.5.664 (664)
Data umieszczenia 2020-07-13 11:39
rozmiar 43.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/25 09:03
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |