Mój projekt
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

My Design to łamigłówka dla Androida, który oparty jest na znanym i znudzonym już gatunku "trzy w rzędzie", ale tylko tym razem będziesz chciał zebrać te same rzędy, ponieważ projekt twojego wymarzonego domu będzie zagrożony, niech to będzie nieco wirtualny, jednak z tym, bardzo piękny.

Przygotowaliśmy grę w studiu PlayFlock, na konto którego jest już sporo ciekawych projektów, z których niektóre udało się zdobyć dość dobrą reputację i popularność, na przykład strategia Forge of Legends, która zyskała prawie milion pobrań!


Sama gra jest bardzo prosta i klarowna, a jeśli upuścisz element układanki, który jest stworzony tylko po to, by zdobywać punkty i wydawać je na elementy projektu, to jeśli spojrzysz na źródło, gra przypomina The Sims, to po prostu ludzi tu nie ma, ale jeśli przejdziesz do bardziej nowoczesnych projektów, to już spotkałeś coś podobnego, ale najczęściej musiałeś wyposażyć ogród lub gospodarstwo, które ci zostało. W naszym przypadku otrzymasz mały, ale przytulny nowoczesny dom, w którym będziesz musiał ustawić i wybrać wszystkie meble, podłogę i inne elementy wystroju. Do pewnego stopnia można powiedzieć, że gra jest podzielona na poziomy, ponieważ za każdym razem, gdy kończysz budowę nowego mieszkania, otrzymasz inny, który jest nieco większy, plus pojawią się nowe elementy, które ogólnie poważnie opóźniają.


Funkcje:

  • Interesująca rozgrywka, która Cię zaostrzy
  • Wiele mieszkań do wybudowania
  • Duży wybór elementów wyposażenia wnętrza
  • W tej chwili gra odbywa się bez reklam
  • Prosta obsługa i przyjemny design

Wady gry:

  • W grze jest dużo zakupów.

Konkluzja: Mój projekt jest wciąż rozwijany, ale możesz go już pobrać i jest bezpłatny, ale później trudno go pobrać. Płatna gra prawdopodobnie się nie stanie, ale prawdopodobnie pojawią się reklamy, dlatego zalecamy, aby cieszyć się procesem na wczesnym etapie;)


Reklama

Pobierz Mój projekt 1.0.4 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (4)
Data umieszczenia 2018-05-28 08:40
rozmiar 64.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/26 08:45
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |