Zombie Rush
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Zombie Rush to strategia obronna dla twojego androida, ale gatunek jest bardziej znany jako Tower Defence, ale dodatkowo, chociaż to już wystarczy, nasi wrogowie będą hordami zombie, i będziemy musieli bronić się z bohaterami komiksu MARVEL, więc mamy tutaj potrójne połączenie ...

Przygotowałem grę w mało znanej grze typu studio om, z której tylko dwie gry, a druga to klasyczny quiz, ale nasza nowość wyraźnie stanie się faworytem, ​​przynajmniej w studiu, dla gatunku z pewnością nie będzie.


Sposób, w jaki rozgrywka rozwija się w tym gatunku, od dawna znany jest wszystkim, a twórcy inicjatyw już dawno wypróbowali wiele opcji, które nieznacznie zmieniają gatunek, ale wciąż najlepsi reprezentanci nadal stosują się do klasycznych kanonów, tak jak w tym przypadku, natychmiastowo minus - miejsca pod wieżami są ustalone, że , zdecydowanie zmniejsza szansę na rozwinięcie swojej unikalnej taktyki. Jeśli chodzi o przeciwników - tak, to zombie, ale są też psy, prawdopodobnie zombie, ale ogólnie rzecz biorąc, jest wrażenie, że temat zombie nie jest trochę odkryty, a mrok w grze jest zdecydowanie niewystarczający, jest zbyt jasny i pozytywny. Jeśli chodzi o bohaterów ze znanego wszechświata, twórcy są wyraźnie pomieszani, ponieważ w końcu postacie są pomieszane, istnieje cud, są DC i są używane w dość dziwny sposób, plus, dla jakiejś ekskluzywnej oryginalności gra jest wyraźnie Nie udawaj. Nawiasem mówiąc, bohaterowie mogą być pompowani i fajnie, prędzej czy później możesz stworzyć potężną drużynę i stawić czoła wielu falom wrogów;)


Funkcje:

  • Duży wybór znanych postaci komiksowych
  • Jasna i piękna grafika
  • Są zombie, które jakoś pasują do jasnej grafiki
  • Wiele unikalnych funkcji
  • W grze nie ma reklam, jest fajnie!

Wady gry:

  • Zakupy w grze są obsługiwane, ale możesz obejść się bez niego

Podsumowując: gra Zombie Rush jest w istocie mieszanką wszystkiego, co obecnie znajduje się w trendzie - bohaterów komiksów, zombie i strategii na platformie mobilnej, ale wiesz, że może być znacznie gorzej, więc dla tych programistów dostajemy od nas duży plus;)


Reklama

Pobierz Zombie Rush 1.4.10 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.10 (1410)
Data umieszczenia 2018-11-16 17:40
rozmiar 99.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/26 10:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |