Rocket Carz Racing Never Stop
0 (0)

Rocket Carz Racing Never Stop

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Rocket Carz Racing Never Stop to wyścig Android, w którym będziesz jeździć klasycznymi samochodami, które zdjąły koła i umieściły na nich silnik odrzutowy, aby futurystyczny świat przyszłości z pewnością Ci się spodobał dzięki dużej prędkości i ekscytującej rozgrywce!

Przygotowaliśmy grę w studiu OKIGAMES, która obiecała uruchomić całą serię gier z formatu Rocket Carz Racing, ale zdecydowała się rozpocząć od tej części, którą można łatwo zrównać z wyścigowym. Mają też grę Rocket Carz Racing VR, ale jak pan rozumie, to jest dla okularów rzeczywistości wirtualnej, która nie jest jeszcze zbyt popularna, jednak pokazuje nam umiejętności i poważną postawę studia, więc poczekamy na nowe ciekawe projekty!


Jak już zrozumiałeś, czeka nas inny jeździec, ale gra jest znacznie bardziej rozbudowana, tu i tam możesz znaleźć wskazówki dotyczące kontynuacji serii i innych momentów na przyszłość. Samochody w grze też będą na Ciebie czekać, bo to piękny klasyk ze złotego wieku, ale nie będzie kół, ale ogólnie, płynność silników odrzutowych jest doskonała, dodatkowo masz doskonałą grafikę, doskonałą fizykę i wygodną kontrolę, dzięki które można przez długi czas rozcinać wzdłuż autostrady, próbując pobić kolejną płytę. Nawiasem mówiąc, możesz hamować i przyspieszać niezależnie, więc z obręczy gra została wypożyczona tylko przez niekończącą się autostradę, wszystko inne przypomina prawdziwe wyścigi, które będziemy czekać w kolejnych grach z serii.


Funkcje:

  • Doskonała grafika i dobrze zaprojektowany świat
  • Dobra animacja i płynna kontrola
  • Maszyny można łączyć, tworząc coś wyjątkowego
  • Są tabele z liderami, zapisy, osiągnięcia
  • Opracuj silnik odrzutowy i pozwól swojemu samochodowi stać się najszybszym

Wady gry:

  • Ogólnie rzecz biorąc, typowymi problemami są reklamy i zakupy, ale jest to konieczne, ponieważ poniższe części wymagają pieniędzy od programistów

Rezultat: gra Rocket Carz Racing Never Stop to świetny wyścig dla Androida, który oferuje nie tylko doskonały komponent techniczny, ale także piękny design z wieloma interesującymi możliwościami. Zalecane.


Reklama

Pobierz Rocket Carz Racing Never Stop 1.02 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Added gamepad support
- Added alternative button control
- Add new languages: Chinese, Portuguese, Polish
- Optimized performance
- Changed some graphic elements
- Fixed some minor bugs
informacje ogólne
wersja 1.02 (12)
Data umieszczenia 2018-05-11 18:45
rozmiar 91.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Wszystkie aplikacje OKIGAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2018/05/27 09:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |